Zapraszamy na nasze aukcje WOŚP!

aukcje Wośp

15 stycznia 2017 odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wczoraj wystartowały charytatywne aukcje WOŚP w serwisie Allegro, w których można brać udział przez najbliższe dwa tygodnie.

Militaria.pl podarowały na rzecz WOŚP kilka atrakcyjnych przedmiotów, które możecie wylicytować, jednocześnie wspierając akcję. Środki zbierane w tym roku będą przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Multitool Leatherman Raptor z autografem Tima Leathermana

aukcje wośp leatherman raptor

Model Raptor marki Leatherman to multitool przeznaczony dla ratowników medycznych. Przekazany na licytację egzemplarz jest wyjątkowy – złożył na nim podpis sam Tim Leatherman, twórca marki. Grawerunek wykonał podczas ostatniej wizyty w Polsce jesienią 2015 roku, odwiedzając nasz kraj po 40 latach od poprzedniej podróży. Podobno wtedy wpadł na pomysł rozwiniętego scyzoryka, który będzie miał jednocześnie wiele funkcji i będzie się mieścił w kieszeni. Leatherman Raptor z autografem możesz licytować tutaj.

Bidon Mizu M8 Leatherman limitowana edycja

aukcje wośp bidon mizu m8

M8 czyli mate to po angielsku kumpel, towarzysz. Tym własnie będzie dla ciebie ten bidon – towarzyszem na mniejszych i większych wyprawach, także tych miejskich. Model Mizu M8 jest lekki i mieści w sobie 800 mililitrów napoju. Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków BPA i nie nadaje zawartości metalicznego posmaku. Świetnie nadaje się dla fanów marki Leatherman – jest ozdobiony jej logotypem i hasłem For Real Life. Licytacja bidonu Mizu M8 odbywa się pod tym adresem.

Medal pamiątkowy Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej

aukcje wośp Medal pamiątkowy Cichociemnych Spadochroniarzy AK

Na jednej z aukcji WOŚP wystawiony jest również pamiątkowy medal, wybity aby uczcić pierwszy skok Cichociemnych do okupowanej Polski. Rok 2016 był poświęcony bohaterom, którzy ryzykowali życiem, by dostać się do kraju i nawiązać łączność. Medal powstał dzięki Fundacji im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, której celem jest kultywowanie pamięci o Cichociemnych oraz pielęgnowanie i zachowanie świadectwa historycznego polskiego wysiłku zbrojnego. Militaria.pl mają zaszczyt być partnerem Fundacji. Pamiątkowy medal możesz licytować tutaj.

Latarka Olight R50 Pro Seeker z grawerEm pamiątkowym

aukcje wośp olight pro seeker

Latarka Olight R50 Pro Seeker bardzo trwałe i mocne źródło światła. Jest odporna na upadki, zanurzenie w wodzie do 1 metra oraz zapewnia strumień światła 3200 lumenów. Na korpusie wygrawerowano napis 25 FINAŁ WOŚP 2017, który będzie zawsze przypominał o tej szczytnej akcji. Aukcja z latarką znajduje się pod tym linkiem.

Aukcje WOŚP

Charytatywne aukcje trwają do 15 stycznia 2016, kończą się o godzinie 22.00. Wylicytowane kwoty trafiają w całości na konto fundacji. Zapraszamy serdecznie do udziału!