Strona o nas

Militaria.pl to największy sklep z asortymentem strzeleckim i outdoorowym w Polsce. Przez internet oraz w dwunastu salonach firmowych w największych miastach dostępne są wiatrówki, sprzęt do air soft gun, akcesoria do gry w paintball, a także pistolety hukowe. Znajdziesz u nas również szeroki asortyment związany z samoobroną – paralizatory, pałki teleskopowe, kubotany, gazy pieprzowe. Dla miłośników outdooru proponujemy odzież, lornetki, latarki, plecaki i liczne akcesoria, które mogą przydać się podczas małych i wielkich wypraw.

W sklepie on-line oraz w sklepach stacjonarnych dostępnych jest aż 66000 produktów. Aby lepiej pokazać ich funkcjonalność, założyliśmy Militaria-blog.pl. Na blogu pokazujemy nasz sprzęt podczas codziennych zastosowań, doradzamy w kwestii wyboru oraz użytkowania. Informujemy również o nowościach, dostawach i promocjach.

Zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych – jesteśmy na Instagramie, Facebooku, Twitterze oraz na TikToku. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco:). Posiadamy też interesujący kanał na YouTube, na którym znajdziesz prezentacje nowych produktów oraz filmy instruktażowe.

Militaria.pl. korzystają z usług dostawcy szerokopasmowego internetu GENERACJA.PL.