Skip to main content

Jeśli jesteś lub byłeś graczem CS:GO, bardzo prawdopodobne jest, że Twój znajomy lub znajoma, znajdując się w losowym miejscu i czasie, usłyszeli od CiebiePatrz na to miejsce, nadawałoby się na mapę do CS`a! Kiedyś – za czasów kafejek internetowych – mogliśmy tylko pomarzyć o rozegraniu takiej mapy w prawdziwym życiu. No chyba, że za pomocą pistoletów z patyka lub robiących tylko hałas kapiszonowców…  

Dziś rozgrywki ASG to popularne hobby, a asortyment, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwoli Tobie i Twoim znajomym na rozegranie swojej własnej mapy w prawdziwym życiu. Bronie z CS:GO – ich historię i opis – zaczniemy omawiać od ciężkich karabinów maszynowych. 

Ciężkie karabiny maszynowe z CS:GO

Negev (CT i TT) 

Oryginalny karabin pochodzi z Izraela. Kaliber lufy to 5,56 mm, a waga 7,6 kg bez magazynku. Produkcję rozpoczęto w 1997 roku i trwa ona do dzisiaj. Standardowy magazynek pudełkowy mieści 35 sztuk pocisków.  

W grze karabin wykorzystywany jest do tzw. „skanowania”, czyli strzelania przez osłony lub ściany. Ze względu na jego szybkostrzelność oraz dużą pojemność magazynka doskonale sprawdza się do prowadzenia ognia zaporowego. Warto tu dodać, że po wystrzeleniu 15 sztuk amunicji Negev robi się bardziej stabilny, a jego celność wzrasta. Jest to najtańszy ciężki karabin, niestety jest również najcięższy. Znacznie obniża prędkość ruchu i samo przeładowanie trwa dość długo. 

Replika, którą możesz kupić w militaria.pl to karabin maszynowy AEG A&K KM02. Waży 5 kg, a jej szybkostrzelność jest naprawdę imponująca. 2400 kulek zostaje opróżnione w mgnieniu oka. Ten model, ze względu na swoją wagę, rozmiar i szybkostrzelność, zrobi spore wrażenie na drużynie przeciwnej w rozgrywkach ASG. 

M295 (CT i TT) 

Znany już ze wcześniejszych wersji serii Counter Strike, popularny „świniak” to karabin produkcji Belgijskiej. Jego Amerykańska odmiana służy w ich armii od lat 80. aż po dziś dzień. Strzela amunicją w kalibrze 5,56 mm i waży około 6,8 kg.  

W grze jest bronią najdroższą i najbardziej obniża prędkość ruchu, dlatego warto zająć z nią strategiczne miejsce i prowadzić ogień zaporowy na krótkim dystansie.  

Karabin maszynowy AEG FN M249 Para to replika wspomnianej broni dostępna w naszym sklepie. Ma licencjonowane oznaczenia producenta. Jej waga to prawie 4 kg, a pojemność magazynka to 300 kulek. Jeśli chcesz zostać posiadaczem swojego własnego „świniaka”, to koniecznie zaopatrz się w plecak z zapasem kulek. 

Bronie z CS:GO - ciezki karabin maszynowy

Pistolety maszynowe CS:GO

Pistolety maszynowe w obu drużynach również wyglądają podobnie, z jednym wyjątkiem. Po stronie TT znajdziesz pistolet maszynowy MAC-10, a w drużynie CT będzie to MP9. Pozostałe PMy dostępne są w naszym sklepie. 

MP7 (CT i TT)  

Niemiecki pistolet maszynowy produkowany od 2001 roku do chwili obecnej. Naboje o niewielkim kalibrze 4,6 mm mieszczą się w magazynku o pojemności 20 lub 40 sztuk. Waga niezaładowanej broni to nieco ponad półtora kilograma. Załadowana zaś, waży nawet dwa kilo. 

W grze często kupowany jest w rundach „eko”. Niskiej cenie towarzyszy niestety równie niska dokładność i obrażenia. Dobra jest tylko szybkostrzelność, co sprawia, że broń ta nie jest zbyt częstym wyborem w grze. 

W naszej ofercie dostępne są repliki na licencji firmy Heckler&Koch. 

MP5-SD (CT i TT) 

Bardzo popularny i spotykany w niejednej strzelance – niemiecki MP5 w wersji z tłumikiem. Wersja na ostrą amunicję 9 mm waży około 3 kg w zależności od modyfikacji. Produkowany jest od 1966 roku. Do dziś korzystają z tego modelu liczne jednostki specjalne. W Polsce są to między innymi GROM i FORMOZA. MP5 jest również na wyposażeniu służb takich jak BOA, ABW, ŻW i SPAP.  

Jeśli chodzi o grę, to ten pistolet maszynowy pojawiał się już we wcześniejszych odsłonach CS’a. Ciekawostką jest to, że mimo pojawienia się CS: GO 21 sierpnia 2012, MP5 wprowadzono do gry dopiero 15 sierpnia 2018 roku. Zdecydowaną zaletą zakupu tej broni jest to, że jest najcichszą, a zarazem jedyną dostępną dla drużyny terrorystów, bronią z tłumikiem. Wady to niestety niska penetracja i niewielkie obrażenia.  

Poniżej możesz zobaczyć replikę AEG SRC SR5-SD6, która bardzo dobrze odzwierciedla oryginał. Wykonana z metalu i polimeru wersja z tłumikiem, waży nieco ponad 2,9 kg. Jeśli jesteś fanem rozgrywek CQB, z pewnością pokochasz tę replikę, tak jak od tylu lat kochają ją jednostki specjalne na całym świecie. 

Broń z gier MP5

Pistolet maszynowy AEG SRC SR5-SD6

Sprawdź

Karabin maszynowy AEG A&K KM02                  

Sprawdź
Pistolet maszynowy P90

Pistolet maszynowy AEG FN P90                    

Sprawdź

UMP-45 (CT i TT) 

Ten model broni palnej produkowany jest przez niemiecką firmę H&K. Produkowany jest od 1999 roku, jego nowoczesna konstrukcja sprawia, że jest lżejszy od MP5 – jego waga wynosi niecałe 2,3 kg. Amunicja, która została wykorzystana w tym pistolecie maszynowym to .45 ACP. Ma ona znacznie większą zdolność obalającą niż klasyczne 9 mm. W Polsce pistolet ten od 2005 roku znajduje się na wyposażeniu CBŚ.  

Ten pistolet maszynowy to jedna z najlepszych opcji w rundach „eco”, jeśli chodzi o bronie krótkie z CS:GO. W porównaniu do innych pistoletów maszynowych ma mniejszą pojemność magazynka i szybkostrzelność. Natomiast najwyższe obrażenia i dość dobre skupienie na krótkim dystansie czynią go zabójczym.  

Replikę tego pistoletu możesz nabyć w sklepie militaria.pl. Doskonałe odwzorowanie broni (waga i manipulatory) to ogromny atut tego modelu. Jeśli w airsofcie lubisz rozgrywki na krótkim dystansie, powinieneś wziąć ten model pod uwagę. 

P90 (CT i TT) 

Ten belgijski PM to bardzo ciekawa broń zarówno w grze, jak i w rzeczywistości. Produkcja tej broni rozpoczęła się w 1991 roku, a koncern FN opracował do niego specjalną amunicję 5,7 × 28 mm. Nabój ten ustawiony jest w magazynku prostopadle do lufy. Prowadnica amunicji zamontowana w magazynku obraca je tuż przed wystrzałem. Pocisk wystrzelony z odległości około 200 metrów przebija 48 warstw kamizelki kuloodpornej. To imponujące osiągnięcie jak na pistolet maszynowy.  

Atut zastosowanej amunicji został wzięty pod uwagę również w grze. PM ten jest bardzo skuteczny przeciwko graczom z pancerzem. Lekka broń o wysokiej szybkostrzelności jest niestety najdroższą opcją wśród pistoletów maszynowych w grze.  

Replika Cybergun AEG FN P90 bardzo dobrze odzwierciedla jej palną wersję. Waży nieco ponad 2,2 kg, gdzie oryginał to nieco ponad 2,5 kg. Specyficzny wygląd broni z pewnością wyróżni Cię na polu walki. 

Bronie z CS:GO - karabin szturmowy

Karabiny szturmowe z CS:GO

Karabiny szturmowe w grze Counter Strike Global Offensive to kwestia indywidualna dla obu drużyn. W drużynie terrorystów mamy do wyboru trzy opcje, drużyna antyterrorystów natomiast ma ich cztery 

FAMAS (CT)  

Francuski karabin szturmowy produkowany w latach 1979-2000. Jego charakterystyczna budowa sprawia, że nawet jeśli nie jesteś graczem, z pewnością miałeś okazję już go gdzieś widzieć.  Magazynek mieści 25 (lub 30) naboi o kalibrze 5,56 mm i montowany jest w układzie bullpup, czyli tuż za chwytem (patrząc od strony lufy). Waga broni wynosi 3,61 kg, a jej zasięg skuteczny to 300 m. 

W grze utarło się, że Famasa się kocha albo nienawidzi. Zdecydowanie zaletą tej broni jest jej cena. Famas jest najtańszą opcją karabinu szturmowego po stronie antyterrorystów. Jego wady to dość długi jak na karabin czas przeładowywania oraz nienajlepsza celność. Jeśli grasz i jesteś po stronie tych, którzy Famasa uwielbiają, to wiesz, że jego celność poprawia przełączenie go w tryb serii. Legenda głosi, że trzecia kulka zawsze leci w głowę. 

Bardzo realistycznie odwzorowaną repliką z naszej strony jest karabinek szturmowy AEG Famas F1 Evo Militarized od Cyberguna. Waga z dodatkowym oporządzeniem to 3,95 kg. Wyposażona jest również w system odliczania strzałów. Oznacza to, że po wystrzeleniu 25 kulek zostaje odcięte zasilanie. Abyś mógł kontynuować strzelanie, niezbędne jest przeładowanie. Jeśli lubisz Famasa, będziesz zachwycony. 

M4A1-S oraz M4A4 (CT) 

O samej M4 i jej modyfikacjach napisać można porządny referat. Jest to kolejna broń, którą widział już chyba każdy. Popularna w amerykańskich produkcjach filmowych, grach itp. Produkowana od 1991 roku, do dziś na służbie wojsk Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz SAS. Magazynek pomieści 30 sztuk naboi o kalibrze 5,56 mm. Rozładowana konstrukcja waży 2,52 kg. 

W grze mamy dostępne dwie opcje. M4A4 to standard bez tłumika, wersja M4A1-S jest opcją z tłumikiem. Pierwszą widoczną w grze różnicą jest pojemność magazynka. Opcja bez tłumika mieści 30 sztuk amunicji, czyli o 5 sztuk więcej niż w wersji z tłumikiem.  Na plus M4A4 jest również większa szybkostrzelność i penetracja pancerza. Korzyścią w M4A1-S jest oczywiście sam tłumik, który wycisza strzały. Potrafi on niestety zdradzić Twoją pozycję, jeśli się gdzieś chowasz, po prostu lubi wystawać. Dodatkowo niweluje on odrzut i sama broń jest łatwiejsza w kontroli. Wydłużenie lufy daje Ci również większy zasięg w porównaniu do M4A4. 

Repliki karabinków M4 możesz zakupić w sklepie militaria.pl w kilku różnych wariantach. Jeśli jesteś miłośnikiem rozgrywek w budynkach lub na krótkie dystanse, to mamy w swojej ofercie wersje CQBR z krótszą lufą. Jeżeli szukasz bardziej uniwersalnej opcji, w naszym sklepie znajdziesz M4 z dłuższą lufą. Każdy z nich możesz dowolnie modyfikować i dostosować do własnych potrzeb.

AUG (CT) 

Kolejna po FAMASie broń zbudowana w układzie bullpup. Produkowana przez austriacką firmę od 1978 roku doczekała się już kliku różnych modyfikacji o różnych długościach lufy. Strzelający pociskami kalibru 5,56 mm do dziś jest na wyposażeniu SAS. Wraz z załadowanym magazynkiem, mieszczącym 30 sztuk amunicji, Steyr AUG waży nieco ponad 4 kg. 

Na mapach gry karabinek ten dobrze jest wykorzystywać do obrony. Kiedy z pomocą lunety z niewielkim przybliżeniem trafisz w głowę, to jednym strzałem pozbędziesz się przeciwnika, nawet jeśli miał pancerz. AUG w grze jest drogi, stosunkowo ciężki, a podczas przeładowania dobrze się gdzieś ukryć, ponieważ zajmuje 3,8 sekundy. Rekompensatą za to jest celność, penetracja pancerza na poziomie 90% oraz szybkostrzelność. 

W naszym sklepie znajdziesz różne wersje Steyr AUG. Od subkarabinka o długości lufy 350 mm po karabin maszynowy z dwójnogiem o całkowitej długości 950 mm. W zależności od opcji waga waha się od około 3 do 3,7 kg. Możesz zerknąć np. karabinek szturmowy AEG SW-20AM.

AK-47 (TT) 

Automat Kałasznikowa to znany i popularny na całym świecie karabinek automatyczny. Jego produkcja rozpoczęła się w 1949 roku na terenie ZSRR. Naboje kalibru 7,62 mm miotane są z niego na odległość nawet 1000 m. W 1958 roku AK47 zastąpiony został jego zmodernizowaną wersją AKM. W tej postaci produkowany jest do dziś. Jest on cięższy od M4 o kilogram i waży około 3,5 kg.  

Jeśli chodzi o bronie z CS:GO, AK47 to jeden z bardziej potężnych karabinów. Mając AK47 w grze pamiętaj, aby nie strzelać jednym ciągiem. Gra bardzo fajnie odwzorowuje realne zachowanie broni, która ma duży odrzut. Najpopularniejszą techniką strzelania są serie po trzy strzały, ponieważ czwarty wyrzucany jest mocno w górę. Kałach jest bronią skuteczną, zabija jednym trafieniem w głowę i nie przeszkadza mu w tym hełm na głowie przeciwnika. W skrócie – tani i zabójczo skuteczny. 

W naszej ofercie znajdziesz wiele replik tej popularnej broni. Większość z nich świetnie odzwierciedla prawdziwą broń. Poniżej przedstawiamy jeden z najpopularniejszych modeli, który wybierany jest zarówno przez początkujących, jak i bardziej zaawansowanych strzelców. Jest nim karabinek szturmowy AEG AK 47 Set. Wybór tego karabinka będzie właściwy, jeśli oprócz rozgrywek ASG lubisz brać udział w różnego rodzaju rekonstrukcjach. AK był już chyba na każdym froncie i w każdym zakątku świata, mając go w swojej kolekcji, również możesz wcielać się w rolę różnych formacji. 

SG 553 (TT) 

Podstawą do stworzenia tego modelu broni był szwajcarski SIG SG 550. Wersja 553 została dostosowana do obsługi pudełkowych magazynków od karabinków AK z nabojami 7,62 mm. Waga samej broni to ponad 4 kg. Produkcja karabinku SG 550 rozpoczęła się w 1986 roku, a jej modyfikacja SG 553 pojawiła się w roku 2008. Obie produkowane są po dziś dzień. 

W drużynie terrorystów SG553 jest odpowiednikiem Steyr AUG. Obie bronie mają celownik z niewielkim powiększeniem. Cechą SIGa jest niewątpliwie penetracja pancerza na poziomie 100%. W przypadku tej broni trafienie przeciwnika w głowę eliminuje go jednym strzałem.  

Dobrym przykładem repliki z naszej strony jest karabinek szturmowy EBB JG081BL-II. Wzorowana jest na SG 551. Waży 3,5 kg i wyróżnia ją lufa nieco dłuższa niż w wersji 553. Karabinek ma składaną do boku kolbę, przez co świetnie sprawdzi się podczas rozgrywek CQB. Opcja ta jest dobrym wyborem, jeśli potrzebujesz hybrydy, którą będziesz mógł walczyć na różnych dystansach. 

M4 z CS:Go

Karabinek szturmowy AEG Specna Arms RRA SA-E01 Edge

Sprawdź
Famas z gry

Karabinek szturmowy AEG Famas F1 Evo Militarized               

Sprawdź
Kalasznikov

Karabinek szturmowy AEG AK 47 Set                             

Sprawdź

Broń snajperska w CS: Global Offensive

Snajperki rozpoczniemy od przeglądu dwóch „autokamp”. Czym jest ten wynalazek? W słowniku gracza CS: GO to nic innego jak automatyczna snajperka. Broń droga, potężna i nieciesząca się zbyt dużą popularnością. 

SCAR-20 (CT) 

Modyfikacja belgijsko – amerykańskiego karabinu SCAR-H. Stworzony został specjalnie na potrzeby amerykańskich jednostek specjalnych. W latach 2003-2007 prototypy testowane były przez jednostkę Navy SEALs. W odróżnieniu od SCAR-L karabinek wykorzystuje amunicję 7,62. Sama konstrukcja jest cięższa o 360 g i waży 3,86 kg w wersji podstawowej.  

Podczas gry, ze względu na niski odrzut i wysoką dokładność, najlepiej celuj w tułów przeciwnika. Celnie posłana seria wyeliminuje nawet opancerzonego oponenta. Magazynek mieści 20 naboi, a jego przeładowanie trwa tylko 3,1 sek. Zajęcie dobrej pozycji na mapie pozwoli Ci na szybkie i skuteczne eliminowanie przeciwników. 

Karabinek szturmowy AEG FN SCAR-L, to świetna replika, którą kupisz w naszym sklepie. Przedstawiony model ma licencję producenta. Oznacza to, że wykonany jest w najdrobniejszych detalach tak, jak jego palny odpowiednik. Mając w swojej kolekcji karabinek, nad którym przez 4 lata pracowała jedna z najlepszych jednostek specjalnych na świecie, niewątpliwie docenisz to, jak fachowo został wykonany. 

G3SG1 (TT)  

Produkcję tego karabinu rozpoczęto w Niemczech w 1959 roku. Karabin produkowano do roku 1997, kiedy to zastąpiony został modelem G36. Wraz z optyką waga karabinu wynosi aż 5,54 kg. Naboje kalibru 7,62 mm skutecznie posyłane są na odległość 600 m. Karabin, zanim wszedł do produkcji, testowany był przez niemiecką Bundeswehrę.  

Podobnie jak w przypadku autokampy w drużynie CT, najlepiej strzelać w tułów. Maksymalnie dwa trafienia w dowolne miejsce na ciele przeciwnika eliminują go z gry. Strategia wykorzystania tego rodzaju broni w grze również jest podobna. Najlepiej i najprościej przykampić. W porównaniu do broni antyterrorystów ta ma dużo dłuższy czas przeładowania. Wynosi on aż 4,7 sekundy, więc zanim wciśniesz R, dobrze się ukryj.  

Replika, którą znajdziesz w militaria.pl (karabinek szturmowy GBB Heckler&Koch G3) to wierna oryginałowi stalowa konstrukcja. Potężny karabin o długości ponad metra i wadze ponad 3,5 kg na pewno zrobi wrażenie podczas rozgrywek airsoftowych. Czas przeładowania będzie tu zależny już tylko od Twojej wprawy. 

AWP (CT I TT) 

Brytyjski karabin snajperski. Wersja Arctic Warfare Police została zaprezentowana w 1997 roku jako jeden z wariantów karabinu AW. Wersja przystosowana dla jednostek policji ma lufę krótszą niż wersja militarna. Karabinek obsługuje trzy typy pocisków, 7,62 x 51 mm, .300 Winchester Magnum oraz .338 Laupa Magnum. Maksymalny zasięg tego ważącego 6,5 kg giganta to aż 3943 metry. Opracowana w latach 1982-1983, konstrukcja, modyfikowana i wykorzystywana jest wciąż w wielu miejscach na świecie.  

Popularność AWP w grze Counter Strike jest ogromna. Nic dziwnego, skoro snajperka działa zgodnie z zasadą „one shot, one kill”. Wystarczy trafić przeciwnika powyżej pasa, a pełna penetracja pancerza odejmie mu nie mniej niż 112 hp. W serii CS powstało mnóstwo map pod APW. Do trenowania strzelania z tej broni służył tryb, w którym zabić można było tylko strzałem w głowę. Jeśli zdecydujesz się na wybór tej broni w grze, pamiętaj, że warto zakupić mocny lub szybkostrzelny pistolet, by móc bronić się na krótkim dystansie. 

Poniżej przedstawiamy replikę tej wspaniałej broni. Jest ona chętnie wybierana przez wielu mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników. Sprzęt ten zapewni Ci wiele frajdy na polu rozgrywki lub w ogrodzie podczas strzelania do puszek lub innych celów.

Bronie z CS:GO - broń krótka

CS:GO – Pistolety

Pistolety, czy coś, czego każdy snajper potrzebuje. Jest to broń ostatniej szansy i odpowiednio dobrana uratuje Ci skórę pewnie nie jeden raz. 

Desert Eagle (CT i TT) 

Jest to pistolet tak naprawdę częściej wykorzystywany w filmach niż na polu walki. Głównie z tego powodu znany jest na całym świecie. Wbrew pozorom strzelanie z pistoletu amunicją rewolwerową typu magnum to nie lada wyczyn. Uderzenie tego rodzaju pocisku jest ponad trzykrotnie silniejsze niż klasycznej amunicji 9 mm. W porównaniu do nowoczesnych pistoletów Eagle jest olbrzymem. Jego waga może wynosić aż 2 kg. Ze względu na swą moc Desert w rękach niewprawionego strzelca lubi się zaciąć. Musisz mieć naprawdę mocny chwyt, aby nie zamortyzować mocy, z jaką ten ciężki zamek musi pobrać kolejny nabój z komory. Izraelsko-amerykańska kooperatywa produkuje go już od 1983 roku. Desert Eagle do dziś zasila szeregi polskiego GROMu. 

Atut tej silnej amunicji jest świetnie odwzorowany w grze. Tzw. „Digl” ma ogromną penetrację pancerza, a przy trafieniu w głowę nie przeszkadza mu żaden kevlar. Wybierając tego boczniaka, z pewnością odczujesz jego rozstrzał. Przy szybkim strzelaniu, którego nie zalecamy, pociski siane są na wszystkie strony. Wystarczy jednak go po prostu wyczuć, ponieważ jego celność jest naprawdę dobra. Najczęściej zobaczyć go możesz w parze z AWP. 

Chociaż waga prezentowanej repliki to 1,1 kg, to sam ogrom tej broni z pewnością wzbudzi podziw. Kiedy po pierwszym strzale poczujesz, jakie kopnięcie ma ta giwera, na pewno wybierzesz się na strzelnicę w poszukiwaniu oryginału. Co tu dużo pisać, każdy widzi, jaki jest Desert Eagle, ale dopiero trzymając go we własnych rękach, możesz poczuć respekt, jaki wzbudza. 

Dwie Beretty (CT i TT) 

Ten włoski pistolet jest dziś przepisową bronią krótką US Army. Pierwsza powstała w 1986 roku, a dzięki szybkiemu zdobyciu popularności, doczekała się licznych modyfikacji. Miotający 9 mm pociski pistolet waży niespełna kilogram. Berettę zobaczyć można było w produkcjach filmowych takich jak Punisher, a do jej sławy niewątpliwe przyczynił się sam Max Payne, którym w grze mogliśmy pokonywać wrogów w zwolnionym tempie przy użyciu właśnie tych dwóch pistoletów. 

Dobrą strategią przy wyborze Double Beretta w grze jest maksymalne skracanie dystansu. Broń, mimo iż nie ma zbyt dużych obrażeń czy siły przebicia, pozwala na oddawanie szybkich i nieźle skupionych strzałów nawet w biegu. Dzięki sporemu magazynkowi zasypiesz wroga gradem kul. 

Wykonana w pełni z metalu replika, którą możesz kupić w naszym sklepie, waży blisko 900 gram. Niewątpliwą zaletą repliki jest jej zamek działający w trybie single lub double action. Pistolet ten ze względu na swą mechanikę i realistyczny wygląd możesz wykorzystać do bezpiecznego treningu obsługi i dobywania broni. Zobacz poniżej pistolet ASG M9 Blow Back Full Metal.

 

Pistolet Desert Eagle

Pistolet ASG CO2 Desert Eagle .50AE

Sprawdź
Snajperka AW308

Karabin ASG AI AW308 Sniper Black

Sprawdź
M9 Beretta

Pistolet ASG M9 Blow Back Full Metal

Sprawdź

Bronie z CS:GO w Militaria.pl

Poza wymienionymi karabinkami i pistoletami na naszej stronie znajdziesz także sporą kolekcję karambitów oraz motylków z gry Counter Strike. Przeglądając pełną ofertę noży, możesz dobrać odpowiednie dla siebie bagnety, noże typu bowie, a nawet sztylety cienia.

Jeśli chcesz rozegrać teraz swoją mapę i na własnych zasadach, mamy jeszcze kilka wskazówek. Oprócz wyboru miejsca, swojej ulubionej broni głównej i bocznej pamiętaj o tym, aby zadbać o bezpieczeństwo. Okulary ochronne i maski uchronią Cię przed uszczerbkami na zdrowiu. Dodatkowo w naszym sklepie możesz kupić elementy ubioru takie jak arafatki, rękawiczki, kamizelki czy umundurowanie, aby jeszcze bardziej odwzorować rozgrywkę z Global Offensive. Gra pozwala też na zdobywanie skórek broni, dzięki czemu wyglądają one inaczej niż te zwykłe. Na Militaria.pl nie zdobędziesz gotowej skórki, ale możesz zaopatrzyć się w akcesoria, które pozwolą na customizację Twojego arsenału. Polecamy do tego taśmy camo i farby oraz akcesoria jak tłumiki, kolimatory czy celowniki laserowe. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z airsoftem, może Ci się przydać wpis o tym, jak zacząć przygodę z ASG.

Napisz coś...