Skip to main content

Od teraz promocje z okazji Black Friday 2017 w Militaria.pl! Trzymaliśmy Was w niepewności do ostatniej chwili i wreszcie możemy ogłosić, z jakich zniżek możecie skorzystać w naszych sklepach. W Black Friday oferujemy rabaty do -15% na prawie cały asortyment w sklepach stacjonarnych i internetowym!

Black Friday 2017 – im więcej kupujesz, tym większy dostajesz rabat!

W Black Friday, czyli 24 listopada 2017, możesz uzyskać u nas nawet 15% rabat. Za zakupy poniżej 100 złotych dostaniesz 5% rabatu, a następnie za przekroczenie kolejnych stu złotych otrzymasz dodatkowy 1% rabatu i tak aż do 15%!

black friday 2017 w militaria.pl obniżki

Łatwo obliczyć, że tego dnia opłacają się większe zakupy! Promocja działa w sklepach stacjonarnych i internetowym. Żeby uzyskać rabat nic nie musisz robić – zostanie on naliczony automatycznie! Promocja obejmuje wszystkie produkty z wyjątkiem wykrywaczy metali, telefonów, smartfonów oraz broni czarnoprochowej. Promocja nie obejmuje kosztów dostawy. Nie zwlekaj z zakupami – rabaty z okazji Black Friday przyznajemy tylko w piątek 24 listopada 2017.

Black Friday 2017 w Militaria.pl – co warto kupić?

Tego dnia warto zrobić większe zakupy lub wybrać droższe przedmioty, żeby kupić je w niższej cenie. To dobra okazja na przykład do zakupu replik, skompletowania oporządzenia, wiatrówek lub dobrania narzędzi do samoobrony. Na naszej stronie znajdziesz wiele atrakcyjnych produktów z kategorii strzelectwa, outdooru i samoobrony. A może to dobry czas, żeby zacząć kompletować świąteczne prezenty?

Dokładne zasady promocji Black Friday 2017 w Militaria.pl oraz regulamin.

Napisz coś...