Skip to main content

Darmowe zwroty umożliwiają odesłanie bez dodatkowych kosztów zakupionych przez internet produktów. Teraz w Militaria.pl dostępne są 4 metody zwrotów, które pozwalają szybko i wygodnie oddawać towar.

Darmowe zwroty Paczkomatem

Jeśli rozmiar zwracanego pakunku nie przekracza maksymalnych wymiarów skrytki Paczkomatu (czyli 41x38x64 cm), to możesz skorzystać z darmowego zwrotu tym sposobem. Wypełniasz najpierw formularz, a następnie dostajesz potwierdzenie i kod nadania e-mail lub sms. Nadajesz paczkę w Paczkomacie – trwa to tyle, co standardowy odbiór przesyłki.

Bezgotówkowy zwrot towarów dla klientów, którzy wybrali dostawę DPD

Gdy zamówisz dostawę kurierem DPD, możesz także dokonać zwrotu przez DPD. Paczkę odnosisz do Punktu DPD Pickup w Twojej okolicy – tutaj znajdziesz najbliższy. Do jej nadania potrzebujesz tylko pierwotnego numeru przesyłki.

zwroty kurierem

Po odbiór produktów zbyt dużych na Paczkomat możemy wysłać kuriera. Zadzwoń lub napisz e-mail do naszego Biura Obsługi Klienta – umówimy odbiór przesyłki w dogodnej dla ciebie porze.

Zwrot w salonie stacjonarnym

Możesz również dokonać zwrotu w każdym z naszych sklepów stacjonarnych. Adresy sklepów znajdziesz tutaj.

Warunki zwrotu towaru

Zakupione produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni. Darmowe zwroty dotyczą tylko przesyłek nadanych na terenie Polski, o wadze do 30 kilogramów.

Napisz coś...