Skip to main content

Honorowanie służb mundurowych to nie tylko element tradycji, ale także wyraz szacunku i wdzięczności dla tych, którzy poświęcają swoje życie dla bezpieczeństwa i dobra innych. W wielu krajach praktykuje się różne formy wyrażania uznania dla bohaterów w mundurach.  

Przykładem może być Dzień Weterana w Stanach Zjednoczonych, który jest szczególnym momentem oddania hołdu weteranom za ich służbę. Oprócz symbolicznych gestów, weterani mogą również liczyć na przywileje ze strony wielu firm oferujących im specjalne zniżki i korzyści. 

Czym jest Karta Mundurowa?

Karta Mundurowa powstała z inicjatywy Grupy Defence24. Jest to program zniżkowy przeznaczony dla byłych i obecnych żołnierzy, funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych, sektora społecznego oraz organizacji społecznych. Militaria.pl są partnerem Karty Mundurowej.  

Dlaczego powstała Karta Mundurowa? 

Inicjatywa, jaką jest Karta Mundurowa, stanowi wyjątkowy sposób na wyrażenie wdzięczności i szacunku dla tych, którzy służą lub służyli w różnych formacjach mundurowych. Od momentu powstania Karta Mundurowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób związanych z służbami mundurowymi, co świadczy o tym, jak bardzo potrzebna była tego typu inicjatywa na polskim rynku. 

Jakie korzyści daje aplikacja? 

W ramach Karty Mundurowej posiadacze zweryfikowanych kont mogą korzystać z różnorodnych zniżek i specjalnych ofert. W ostatnim czasie do programu dołączyli kolejni partnerzy, którzy chcą wyrazić swoje wsparcie dla tych, którzy poświęcili się dla ojczyzny. 

Proces skorzystania ze zniżek jest prosty i intuicyjny – wystarczy pobrać aplikację Karta Mundurowa na swój smartfon i dokonać rejestracji. Mundurowi mogą skorzystać z 6% stałego rabatu na zamówienia online w sklepie Militaria.pl, będącym jednym z głównych partnerów programu. 

Warto podkreślić, że Karta Mundurowa nie jest przeznaczona wyłącznie dla osób aktywnie służących, ale również dla emerytów oraz weteranów. To niezwykła szansa na korzystanie z różnorodnych zniżek. 

Zniżka w sklepie Militaria.pl 

Współpraca z Kartą Mundurową to dla Militaria.pl nie tylko sposób na promocję i wsparcie dla służb mundurowych, ale także wyraz zaangażowania w społeczność oraz tradycję honorowania bohaterów w mundurach. Sklep Militaria.pl oferuje szeroki wybór produktów związanych z militariami, odzieżą, sprzętem sportowym oraz innymi akcesoriami, które mogą być przydatne zarówno w codziennej służbie, jak i w życiu prywatnym. 

Inicjatywa Karty Mundurowej stanowi pierwszy krok w budowaniu mostu między społeczeństwem a osobami zaangażowanymi w służbę dla kraju. To więcej niż tylko program lojalnościowy – to wyraz narodowego uznania i podziękowania dla tych, którzy każdego dnia poświęcają swoje życie dla bezpieczeństwa i dobra innych. Dołączając do programu, nie tylko korzystasz z wyjątkowych zniżek, ale także stajesz się częścią tradycji honorowania tych, którzy służą z honorem. Bezpłatne konto można założyć poprzez formularz dostępny na stronie internetowej programu. 

Aby korzystać ze zniżki w ramach Karty Mundurowej w sklepach Militaria.pl, należy założyć konto w Klubie Stałego Klienta. Następnie na koncie klienta w zakładce “Dane konta” trzeba uzupełnić formularz, aby połączyć konto z Kartą Mundurową. Znika dla uczestników programu wynosi 6% oraz łączy się z punktami KSK, promocjami w ramach Wyprzedaży i Promocji oraz z Superofertą 

Sprawdź listę służb mundurowych uprawnionych do korzystania z programu. 

Napisz coś...