Skip to main content

Interesuje Was, co Tim Leatherman nosi w kieszeniach? Sprawdzenie zawartości kieszeni wynalazcy multitooli może być ciekawe i pouczające! Czy Tim Leatherman jest gotowy na wszystko? Sprawdźmy!

Zawartość kieszeni Tima Leathermana

W internecie, a szczególnie na Instagramie, panuje moda na pokazywanie swojego EDC. Każdy chce się pochwalić swoim toolem, latarką, nożem i innymi gadżetami. Wiele osób ma w kieszeni multitoola Leatherman, ale co w kieszeniach nosi sam Tim?

Jego kieszenie opowiadają historię osoby, która jest przygotowana na różne okoliczności. Są tam przedmioty nowoczesne i uroczo staromodne, szczególnie w epoce miniaturowych gadżetów elektronicznych. Obejrzyjmy zawartość kieszeni Tima Leathermana przedmiot po przedmiocie!

Leatherman FREE

To oczywiste, że twórca będzie nosił swój najnowszy (a może i najlepszy) wynalazek ze sobą. Już przed premierą Tim mógł korzystać z modelu FREE, który dzięki magnesom można obsługiwać jedna ręką. Ulepszeniem jest także inny sposób wyciągania poszczególnych narzędzi – już nie trzeba łamać na nich paznokci.
Co więcej, podczas testowania multitoola FREE inżynierowie Leatherman stwierdzili, że wytrzyma ponad milion użyć. To znacznie przekracza specyfikację, która stanowi podstawę 25-letniej gwarancji marki.

Leatherman Charge + TTi

Tytanowe uchwyty i wymienne obcinaki do drutu sprawiły, że Charge + TTi jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów Leatherman. Rozszerzające funkcjonalność toola akcesoria (o tym później) zatrzymały go w kieszeni Tima Leathermana.

Multitool Leatherman Free P2

Sprawdź

Multitool Leatherman Free P4

Sprawdź
Leatherman

Multitool Leatherman Charge TTi Plus

Sprawdź

Leatherman Style (x2)

Być może z nostalgii Tim Leatherman nosi dwa zużyte toole Style doczepione do jego pęku kluczy. Dlaczego dwa? Jeden ma ostrze, a drugi nie. Marka posiada w ofercie Style w dwóch wersjach: wyposażony w ostrza, sześciofunkcyjny CS i przyjazny dla podróżujących ośmiofunkcyjny PS pozbawiony noża.

Latarka Ledlenser (x5)

Jeśli Tim Leatherman boi się czegokolwiek, to można by zgadywać, że ciemności. Dlaczego inaczej ktoś nosiłby przy sobie nie jedną, nie dwie, nie trzy – ale pięć latarek? Na światełka Tima składają się dwie mini latarki zamontowane na pęku kluczy, pary małych lampek i większej latarki w pochwie – wszystkich marki Ledlenser.

iPhone

Podobnie jak wszyscy, Tim Leatherman nosi smartfon. Ale interesujące jest to, że uważa iPhone’a za największego konkurenta Leathermana.
Wskazując na swój telefon, Leatherman powiedział: „To przykuwa więcej uwagi niż nasze narzędzie. Leatherman był kiedyś przedmiotem rozmowy, teraz to dominuje w rozmowie. Ale możemy współistnieć dość łatwo, ponieważ smartfon mówi ci, jak to robić, ale nie może tego zrobić”.
Dodał, że narzędzie Leatherman obsługuje wszystko w analogowym świecie użytkownika.

Kabura do Charge TTi z akcesoriami

Aby powiększyć EDC, Tim Leatherman doczepia na pasku wszystko, co nie mieści się w jego kieszeniach. Między innymi nylonową kaburę do Charge + TTi, która w rzeczywistości nie służy do trzymania narzędzia. Zamiast tego Leatherman wykorzystuje kaburę do przechowywania akcesoriów do Charge, takich jak 42-bitowy zestaw Bit Kit i Bit Driver Extender.

Multitool Leatherman Style CS

Sprawdź
Leatherman Style PS Red

Multitool Leatherman Style PS Red

Sprawdź

Zestaw Leatherman Bit Kit

Sprawdź

Olbrzymi pęk kluczy

Gdybyśmy nie wiedzieli, że jest założycielem Leatherman Tool Group, moglibyśmy pomyśleć, że Tim Leatherman jest woźnym w dużej szkole lub dozorcą z wystarczającą ilością kluczy, aby zamknąć duży szpital. Jego brelok wygląda, jakby ważył więcej niż on. Oprócz wyżej wymienionych narzędzi i latarek, do kółka doczepione są dwa kluczyki do auta, maleńką diodę LED i krzesiwo magnezjowe.

Krzesiwo magnezjowe

Tim Leatherman trzyma krzesiwo magnezjowe w swoim głównym pęku kluczy. W każdej chwili jest gotów rozpalić ogień, jakby był uwięziony w górach Kaskadowych.

Długopisy

Podczas okazania kieszeni, Tim podzielił się czymś w rodzaju „fetyszu pióra”. I chociaż miał przy sobie tylko trzy, były to nie byle jakie pisadła. Pierwsze to cienki pisak Sharpie, drugie jeden z tych zmiennych, wielokolorowych pisaków, które wszyscy mieliśmy w podstawówce, i Fisher Space Pen, który pisze do góry nogami.

Zapasowa bateria AAA

W przypadku śmierci jednej z latarek, kiedy ma możliwości ładowania, a on potrzebuje backupu dla buckupu, Tim ma zapasową baterię AAA. Nie można być bardziej ostrożnym.

Wizytówki

Rozdaje je, mówiąc: „Leatherman. Tim Leatherman”.

Najokazalszy portfel w historii

Być może najbardziej imponującym zestawem założyciela Leatherman jest jego portfel , reperowany srebrną taśmą klejącą. Wygląda na to, że Tim nie wyjął niczego ze swojego portfela, odkąd zaczął go wypychać w 1984 roku.

Torba biodrowa wypełniona pianką

Podczas gdy portfel kradnie show, torba biodrowa, Tima może być najmądrzejszym przedmiotem, który nosi ze sobą. Nerka jest wypełniona w całości pianką, Leatherman zakłada ją wyłącznie na podparcie lędźwiowe – co, biorąc pod uwagę wszystko, co ciąży mu w kieszeniach, jest prawdopodobnie dobrym pomysłem.

Napisz coś...