Byliście grzeczni? Militarny Mikołaj przychodzi tylko do najbardziej taktycznych twardzieli i twardzielek! Sprawdźcie nasze pomysły na militarne prezenty – może wypatrzycie coś dla siebie lub dobierzecie upominek dla fana militariów.

Plecak Wisport Sparrow Egg dla miejskiego ninja

Miejski ninja musi mieć wygodny zasobnik do przenoszenia artefaktów. Idealny plecak powinien mieć wiele kieszonek i pakowną komorę główną. W warunkach miejskich model Wisport Sparrow Egg sprawdzi się doskonale – główna komora ma pojemność 10 litrów, co spokojnie wystarczy, żeby pomieścić rzeczy potrzebne na co dzień. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika jest mniejsza kieszeń oraz dwie boczne wykonane z siatki, przeznaczone do przenoszenia na przykład butelki z napojem. Plecak ma także miejsce na wkład hydratacyjny i otwór na rurkę, więc można się nawadniać nie przerywając misji. Siatka dystansowa sprawia, że plecak jest oddzielony od pleców, więc nawet podczas wysiłku plecy pozostają suche.

Rękawice Columbia Touch Glove Liner – czyli nie daj się zimie!

Jest zima, to musi być zimno. Zgrywanie twardziela kończy się, gdy ręce grabieją i trudno wykonać nimi najprostsze czynności. Dlatego nawet komandosi muszą nosić rękawiczki. Polecamy model Touch Glove Liner marki Columbia, który wewnątrz pokryto powłoką Omni-Heat, zatrzymującą wewnątrz ciepło wytworzone przez nasze ciało. Dodatkowo te rękawiczki rozwiązują powszechny problem z obsługą smartfonów na mrozie. Na kciuku oraz na palcu wskazującym umieszczono materiał, który umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych! Takie rękawiczki to jednocześnie ciepło i wygoda.

Plecak Wisport Sparrow Egg 10L – Black Rękawice Columbia Omni-Heat Touch Glove Liner Black Multitool Leatherman Charge Plus Forest Camo
Plecak Wisport Sparrow Egg 10L - BlackZobacz Rękawice Columbia Omni-Heat Touch Glove Liner BlackZobacz Multitool Leatherman Charge Plus Forest CamoZobacz

Leśny Leatherman Charge Plus Forest Camo

Dla fanów narzędzi Leatherman mamy nową wersję toola Charge Plus. Okładziny rękojeści pokryto wzorem kamuflażu Forest Camo, a wszystkie narzędzia są czernione. Idealny model dla ludzi kochających las! Seria Plus charakteryzuje się wymiennymi przecinakami do drutu. Poza tym w modelu Charge macie do dyspozycji 19 funkcjonalnych narzędzi, które będą przydatne podczas majsterkowania, napraw, remontów i oczywiście wypraw do lasu.

Wyjątkowe latarki Olight S1R II Baton

Limitowana seria latarek S1R II Baton to gratka dla kolekcjonerów. Olight wypuścił ten model w kilku nowych wersjach, z korpusami wykonanymi z miedzi i tytanu, pokrytego powłokami w różnych kolorach. Nazwy nowych S1R II Baton nawiązują do pór roku i każda z wersji pod włącznikiem ma umieszczony symbol związany z wybranym okresem. Winter posiada korpus z piaskowanego tytanu, Spring jest z polerowanego tytanu pokrytego tęczową powłoką PVD, Summer pokryto powłoką w kolorze Rose Gold, a Autumn złotą. Wersję Eternity wykonano z surowej miedzi, która podczas użytkowania pokryje się niepowtarzalną patyną. Przypominamy, że jest to limitowana edycja, wypuszczona w ograniczonej liczbie egzemplarzy. 

Latarka akumulatorowa Olight S1R II Baton Winter Limited Edition Latarka akumulatorowa Olight S1R II Baton Spring Limited Edition Latarka akumulatorowa Olight S1R II Baton Eternal Limited Edition
Latarka akumulatorowa Olight S1R II Baton Winter Limited EditionZobacz Latarka akumulatorowa Olight S1R II Baton Spring Limited EditionZobacz Latarka akumulatorowa Olight S1R II Baton Eternal Limited EditionZobacz

Militarne prezenty

Mamy jeszcze więcej podpowiedzi od militarnego Mikołaja! Zajrzyj do zakładki Męskie prezenty na święta i wybieraj spośród propozycji upominków!