Każdy kojarzy charakterystyczną czerwień scyzoryków Victorinox. Od jakiegoś czasu możemy je nabyć również w innych wersjach. Nowe okładziny Victorinoxów mają różne kolory, wzory i grafiki.

Elegancka czerń

nowe okładziny victorinoxów

Victorinox w eleganckiej czerni.

Nie da się zaprzeczyć, że klasyczna czerwona wersja jest elegancka. Scyzoryk Victorinox w oryginalnych okładzinach należy do wyposażenia dżentelmena i psuje nawet go garnituru. Wersja czarna również wyróżnia się eleganckim wyglądem i sprawdzi się jako element EDC do formalnego stroju. Scyzoryk Victorinox Spartan z czarnymi okładzinami znajdziesz tutaj.

Grafika Polska – wersja limitowana

OKŁADZINY VICTORINOXÓW

Grafika Polska – wersja limitowana.

Co jakiś czas szwajcarska firma wypuszcza limitowane edycje. Z takiej pochodzi powyższy model z grafiką patriotyczną, na którego okładzinach z jednej strony naniesiono napis Polska w różnych językach, a z drugiej nazwy wybranych polskich miast. Egzemplarz tego modelu z pewnością ucieszy wielu kolekcjonerów. Do kupienia tutaj.

Okładziny camo

okładziny victorinoxów

Victorinox z okładzinami camo.

Kilka modeli Victorinoxów jest dostępnych z okładzinami w kamuflażu. Gdy zapytaliśmy was na Facebooku, które z wykończeń najbardziej się wam podoba, właśnie to zebrało najwięcej głosów. Kamuflaż stylizowany na Woodland sprawia, że scyzoryk wygląda bardziej taktycznie i mniej rzuca się w oczy w terenie. W okładzinach Camo dostępne są trzy modele.

Inne okładziny Victorinoxów

okładziny victorinox

Victorinox desert camo.

Oprócz przedstawionych na powyższych zdjęciach wariantów, można zdobyć scyzoryki Victorinox w innych okładzinach. Evogrip i Rangergrip posiadają chwyt czarny z żółtymi lub czerwonymi dodatkami. Znajdziecie również wersje neonowo żółte – są one przeznaczone dla ratowników medycznych, a ich jaskrawy kolor pomaga szybko zlokalizować narzędzie. Co jakiś czas marka wypuszcza wersje w limitowanej liczbie sztuk, czego przykładem może być zimowa edycja w srebrnych okładzinach ozdobionych płatkami śniegu. Szwajcarski scyzoryk już nie musi być tylko czerwony.