Skip to main content

Każdy kojarzy charakterystyczną czerwień scyzoryków Victorinox. Od jakiegoś czasu możemy je nabyć również w innych wersjach. Nowe okładziny Victorinoxów mają różne kolory, wzory i grafiki.

Elegancka czerń

Nie da się zaprzeczyć, że klasyczna czerwona wersja jest elegancka. Scyzoryk Victorinox w oryginalnych okładzinach należy do wyposażenia dżentelmena i psuje nawet go garnituru. Wersja czarna również wyróżnia się eleganckim wyglądem i sprawdzi się jako element EDC do formalnego stroju. Scyzoryk Victorinox Spartan z czarnymi okładzinami znajdziesz tutaj.

Scyzoryk Victorinox Spartan Wood

Sprawdź

Scyzoryk Victorinox Hiker Wood

Sprawdź

Scyzoryk Victorinox Classic SD Red

Sprawdź

Grafika Polska – wersja limitowana

Co jakiś czas szwajcarska firma wypuszcza limitowane edycje. Z takiej pochodzi powyższy model z grafiką patriotyczną, na którego okładzinach z jednej strony naniesiono napis Polska w różnych językach, a z drugiej nazwy wybranych polskich miast. Egzemplarz tego modelu z pewnością ucieszy wielu kolekcjonerów.

Okładziny camo

Kilka modeli Victorinoxów jest dostępnych z okładzinami w kamuflażu. Gdy zapytaliśmy was na Facebooku, które z wykończeń najbardziej się wam podoba, właśnie to zebrało najwięcej głosów. Kamuflaż stylizowany na Woodland sprawia, że scyzoryk wygląda bardziej taktycznie i mniej rzuca się w oczy w terenie. W okładzinach Camo dostępne są trzy modele.

Scyzoryk Victorinox Climber Camo

Sprawdź

Scyzoryk Victorinox Huntsman Navy Camo

Sprawdź

Scyzoryk ratowniczy Victorinox Rescue Tool

Sprawdź

Inne okładziny Victorinoxów

Oprócz przedstawionych na powyższych zdjęciach wariantów, można zdobyć scyzoryki Victorinox w innych okładzinach. Evogrip i Rangergrip posiadają chwyt czarny z żółtymi lub czerwonymi dodatkami. Znajdziecie również wersje neonowo żółte – są one przeznaczone dla ratowników medycznych, a ich jaskrawy kolor pomaga szybko zlokalizować narzędzie. Co jakiś czas marka wypuszcza wersje w limitowanej liczbie sztuk, czego przykładem może być zimowa edycja w srebrnych okładzinach ozdobionych płatkami śniegu. Szwajcarski scyzoryk już nie musi być tylko czerwony.

One Comment

Napisz coś...