Skip to main content

Chcesz kupować taniej w Militaria.pl? Przed zakupami szukasz kodów i kuponów rabatowych? Dobrze trafiłeś, bo tutaj dzielimy się sposobami, jak płacić mniej za zakupy w naszym sklepie!

1. Kody i kupony rabatowe w Militaria.pl

Na naszej stronie znajdziesz kody rabatowe obniżające ceny wybranych produktów. Kliknij tutaj, żeby sprawdzić aktualne kody rabatowe. Kod rabatowy wpisujesz w odpowiednim polu w koszyku. Nowe kody rabatowe znajdziesz u nas co miesiąc – sprawdzaj, jakie produkty tym razem możesz kupić taniej!

2. Zapisz się do Klubu Stałego Klienta

Na klubowiczów czekają różne promocje. Pierwsza to możliwość zbierania punktów KSK, które następnie można wymienić na zniżki (dokładnie omówimy punkty KSK w kolejnym punkcie). Dla członków KSK przygotowujemy dedykowane oferty – pod tym linkiem znajdziesz listę okazji. Promocje KSK zmieniają się co 4 tygodnie! 

Wszystko o KSK

3. Zbieraj punkty KSK

Zapisz się do Klubu Stałego Klienta i zbieraj punkty KSK. Punkty otrzymujesz na przykład za zakupy – przy każdym produkcie jest określona ich ilość. Dodawaj opinie do produktów i za to również zgarniaj dodatkowe punkty KSK (pamiętaj, żeby być zalogowanym na swojej konto!). Polecaj też nasz sklep znajomym – jeśli założą konto przez Twój link aktywacyjny i zrobią zakupy, to otrzymasz punkty KSK.

Punkty KSK następnie wymieniasz na zniżki – na co tylko chcesz z naszej oferty. Jeden punkt ma wartość 0,5 zł i możesz podczas jednych zakupów opłacić punktami do 25% wartości zamówienia.

4. Nagraj #unboxing!

Za nagranie unboxingu dajemy dodatkowo aż 50 punktów KSK! Odbierz przesyłkę z zakupami z Militaria.pl i nagraj film, jak ją rozpakowujesz. Film udostępnij na YouTube z podpisem #unboxing Militaria.pl oraz dodaj link do filmu do opinii o produkcie. Z tej promocji można skorzystać jednorazowo. Sprawdź szczegóły.

5. Kupony rabatowe za obniżkę

Jeśli zrobiłeś u nas zakupy, a my w ciągu 30 dni obniżymy cenę zakupionego produktu o co najmniej 10 zł, to otrzymasz kupon rabatowy. Nic nie musisz robić – po prostu wyślemy Ci go mailem!

6. Promocje i wyprzedaże

Jeśli chcesz kupować taniej w Militaria.pl, to obserwuj nasze działy Promocje oraz Wyprzedaż. Znajdziesz tam wiele produktów, które mają obniżone ceny. Warto się pośpieszyć z ich zakupem – często są to ostatnie sztuki.

Napisz coś...