Skip to main content

Już 15 października 2022 roku odbędzie się kolejna edycja Central Europe Knives Exhibition. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie tego typu w Europie, dlatego nie zabraknie tam również firmy Militaria.pl. Spotykamy się po 3 latach przerwy, dlatego miejsce organizacji imprezy będzie zarówno wyjątkowe, jak i spektakularne.

Na teren stadionu PGE Narodowy, bo tam odbędzie się CEKE 2022, zjadą się knifemakerzy, twórcy broni białej czy dostawcy elementów do wytwarzania noży oraz akcesoriów. Wraz z nimi liczymy na obecność dużej ilości fanów ostrych narzędzi.

Na naszym stoisku będziecie mogli zobaczyć i kupić noże takich marek jak: Cold Steel, Kershaw, CRKT, Boker, Sanrenmu, Schrade, Spyderco, Ka-Bar, Joker, Zero Tolerance, czy Oknife (marka należąca do producenta latarek Olight). Nie zabraknie oczywiście kultowych multitooli Leatherman oraz latarek wspomnianej wyżej marki Olight. Praca z nożami często bywa niebezpieczna, dlatego warto zadbać o dłonie. Na CEKE będzie można przymierzyć i zakupić rękawice Mechanix Wear. Dla fanów optyki będziemy mieć lornetki Bushnell. Ponadto na naszym stoisku znaleźć będzie można narzędzia do samoobrony w postaci gazów pieprzowych i pałek teleskopowych.

Serdecznie zapraszamy do zaplanowania 15 października na odwiedzenie PGE Narodowy i największego wydarzenia europejskiego dla fanów noży i innych ostrych narzędzi. Zachęcamy również do obejrzenia relacji z edycji, która miała miejsce w roku 2019 oraz kilku zdjęć z fotorelacji. Pełną fotorelację znajdziecie w naszym artykule o CEKE z 2019 roku.

Napisz coś...