Skip to main content

Kolejna edycja Central Europe Knives Exhibition za nami! 26 października 2019 do Centrum Praskiego Koneser zjechali się knifemakerzy, twórcy broni białej, dostawcy elementów do wytwarzania noży oraz akcesoriów. Zaraz za nimi zjawili się fani ostrych narzędzi. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z Central Europe Knives Exhibition 2019!

To największe wydarzenie dla miłośników noży, dlatego nie mogło nas zabraknąć. Jesteśmy obecni na CEKE, a wcześniej na zlocie knives.pl już od wielu lat. Na naszym stoisku można było znaleźć naturalnie noże, ale prezentowaliśmy także multitoole Leathermana, latarki Olight, rękawice Mechanix czy lornetki Bushnell. Można było zakupić u nas także gazy pieprzowe i inne przedmioty do samoobrony.

Konkurs Leathermana, przeprowadzony w zupełnie nowej konwencji wzbudził duże zainteresowanie i wymagał od uczestników zdolności aktorskich. Tomasz Maczuga z Jyrki Saario Defendo Polska pokazał ochotnikom jak skutecznie bronić się przed atakami napastników. Śmiałkowie otrzymali noże firmy Cold Steel.

Obejrzyj fotorelację z Central Europe Knives Exhibition 2019!

Napisz coś...