Skip to main content

W dniach 20-22 października w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbędzie się objęty naszym patronatem medialnym Kongres Safe Place 2021. 

Jest to największe w Polsce wydarzenie naukowe poświęcone bezpieczeństwu antyterrorystycznemu obiektów użyteczności publicznej. Zagadnienia, które zostaną poruszone to między innymi: zarządzanie ryzykiem, cyberbezpieczeństwo, edukacja antyterrorystyczna i wiele więcej. 

Dlaczego warto?

Uczestnikami kongresu będą osoby zarządzające bezpieczeństwem w budynkach użyteczności publicznej, przedstawiciele instytucji bezpieczeństwa narodowego oraz eksperckie środowisko międzynarodowe. 

Na miejscu czekać na Was będzie wiele atrakcji – interesujące obrady plenarne, praktyczne warsztaty z obszaru reagowania na zamachy, pokazy i prezentacje sprzętu oraz najnowszych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń technicznych – wszystko z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. 

Pełne informacje na temat wydarzenia i możliwość rejestracji znajdziecie na stronie https://www.safeplace.edu.pl/. Zapraszamy!

Napisz coś...