Skip to main content

Często pytacie nas, co nowego pojawiło się w sklepie. Dlatego postanowiliśmy kręcić filmy z nowościami dostępnymi na Militaria.pl i w sklepach stacjonarnych. Zapraszamy do obejrzenia filmu pierwszego wideo – nowości w Militaria.pl 11.05.2017!

W filmie Bartek pokazuje środki na kleszcze i komary. Pierwszym z nich jest repelent Vaco, odstraszający kleszcze, komary i meszki z 30% zawartością DEET. Skutecznie działa do 8 godzin, więc możecie spokojnie wyruszać z nim na wyprawy bez potrzeby częstego ponawiania aplikacji.

Żeby przygotować się na najgorsze, dobrze zaopatrzyć się wcześniej w spray Vaco do usuwania kleszczy. Środek służy do zamrożenia pasożyta i bezpiecznego wyciągnięcia go z ciała za pomocą dołączonej do zestawu pęsety. Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z artykułem na temat zagrożeń związanych z kleszczami i sposobów ochrony przed nimi.

Wśród nowości znajduje się także sprężynowiec Kershaw Launch 5 zaprojektowany przez Ernesta Emersona.

Na koniec replika ASG rewolweru Dan Wesson 715 marki Action Sport Games. Solidna, licencjonowana replika z oznaczeniami palnego pierwowzoru. Osiąga wysoką prędkość początkową – 354 FPS, a realizmu strzelaniu dodaje to, że kulki są ładowane do atrap łusek.

Dajcie znać, czy film z nowościami się Wam podoba i kiedy chcecie zobaczyć kolejny odcinek – za miesiąc czy już za dwa tygodnie? 

Napisz coś...