Skip to main content

Myśleliście, że jesteśmy na wakacjach? Nawet latem nie próżnujemy i przygotowaliśmy przegląd nowości w Militaria.pl 02.08.2017! Zobaczcie film i przeczytajcie poniżej o nowych produktach, które pojawiły się w naszych sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym.

Nóż Cold Steel SRK Black SK5

Klasyczny model Cold Steel, tym razem ze stali narzędziowej SK-5. Jest to duży nóż roboczy, przeznaczony dla żołnierzy, przedstawicieli służb mundurowych, a także dla fanów survivalu. Solidne wykonanie i dobra stal pozwalają na używanie go do wszystkich ciężkich prac. Więcej o historii i funkcjonalności tego noża możesz poczytać w tym artykule.

Łuk klasyczny Umarex NXG Take Down

Klasyczny łuk sprawdza się jednocześnie do treningu strzeleckiego i może zapewnić rozrywkę podczas wyjazdu za miasto. Umarex NXG Take Down nadaje się dla początkujących i zaawansowanych strzelców.

Filtry do wody Sawyer Mini

Filtr do wody, który może uratować życie. Można nim przefiltrować prawie 380 tysięcy litrów wody bez utraty parametrów filtrowania. Korzystając z filtra można pić ze zbiornika, z butelki, a także podłączyć go do zasobnika na wodę dołączonego do zestawu lub bukłaka czy wkładu hydratacyjnego. Świetny gadżet dla survivalowców i podróżników!

Lornetki Delta Optical Chase

Poręczne lornetki, które sprawdzą się do obserwacji przyrody oraz wydarzeń sportowych i muzycznych. Lornetki są zbudowane w  układzie dachowym Schmidta-Pechana z warstwą odbijającą pokrytą srebrem. Soczewki posiadają wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, które pozwalają na uzyskanie ostrego i jasnego obrazu nawet przy pełnym słońcu.

Multitool Leatherman Rebar Coyote

Czekając na zupełnie nowe modele Leathermanów otrzymaliśmy między innymi znane narzędzia w nowych kolorach. Na uwagę zasługuje multitool Rebar z okładzinami w kolorze Coyote. Reszta pozostała bez zmian – masywne kombinerki, wymienne ostrza przecinaka do drutu i aż 17 narzędzi zamkniętych w jednym.

To już wszystko w dzisiejszym odcinku nowości w Militaria.pl 02.08.2017. Kolejny pojawi się już za dwa tygodnie. Dajcie znać w komentarzach na blogu lub YouTube, co się Wam spodobało najbardziej! 

 

Napisz coś...