Skuteczny i legalny pistolet do samoobrony? Przedstawiamy Wam pistolet CO2 RAM Combat Walther PPQ M2 T4E, który jest dostępny bez zezwolenia i świetnie nadaje się do obrony osobistej!

Replika pistoletu Walther PPQ M2 powstała we współpracy z producentem palnego oryginału. Widać to w odwzorowaniu szczegółów i solidnym wykonaniu. Zamek pistoletu wyprodukowany został z metalu, natomiast korpus z tworzywa – dokładnie tak jak w palnym oryginale. Na pistolet naniesione zostały licencjonowane oznaczenia producenta Walther Arms oraz modelu PPQ M2.

Pistolet CO2 RAM Combat Walther PPQ M2 T4E

Sprawdź

Kule gumowe RAM Dark Devils .43 – 100 szt.

Sprawdź

Pistolet CO2 RAM Combat Walther PPQ M2 T4E – FDE

Sprawdź

Walther PPQ M2 T4E jest przystosowany do wystrzeliwania trzech rodzajów kul. Gumowe bardzo dobrze sprawdzają się do samoobrony – postrzał z ciężkiej, gumowej kuli, wystrzelonej z prędkością początkową 110 m/s jest bolesny i z pewnością zaskoczy przeciwnika. Kule pieprzowe spełniają taką samą rolę jak gaz pieprzowy, z tą różnicą, że można je wystrzelić na dalszą odległość. Korzystając z tego rodzaju pocisków należy celować w twarde podłoże koło agresora, na przykład przed jego nogi. Uderzając w twardą powierzchnię otoczka pęknie, uwalniając substancję drażniącą. Żeby to przećwiczyć, możesz wykorzystać kule proszkowe.

Model Walther PPQ M2 T4E jest zasilany kapsułą CO2 12 g, którą umieszcza się w magazynku. Załadowany pistolet można przechowywać wraz z nabojem CO2 w pełnej gotowości do użycia nawet przez miesiąc. Oznacza to, że można nosić ze sobą pistolet przygotowany do strzału, nie wymieniając często kapsuły CO2 i bez obawy o uszkodzenie uszczelki. Jest to cecha wyróżniająca pistolet Walther PPQ wśród innych modeli RAM przeznaczonych do samoobrony.

Kule proszkowe RAM .43 10 szt.

Sprawdź

Pistolet CO2 RAM Combat Walther PPQ M2 T4E LE Blue

Sprawdź

Zapasowy magazynek do pistoletu RAM Walther PPQ M2 T4E/T4E LE

Sprawdź

Kapsuła dokręcana jest kluczem imbusowym. Klucz do tej śruby został wbudowany w zdejmowaną część chwytu pistoletowego. Mieszczący 8 kul magazynek można ładować różnymi rodzajami pocisków, także mieszając je ze sobą.

Pistolet wyposażony jest w mechaniczne przyrządy celownicze: stałą muszkę oraz regulowaną szczerbinkę. Na muszkę i szczerbinkę naniesione zostały żółte punkty ułatwiające szybkie celowanie – także podczas niesprzyjających warunków oświetleniowych.

Dla zwiększenia realizmu strzelania pistolet na kule gumowe wyposażony został w system odrzutu zamka – blow back. Zapewnia on silny i odczuwalny odrzut pistoletu, podczas oddawania każdego strzału. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w dodatkowe akcesoria, takie jak latarka lub laserowy wskaźnik celu.

Pistolet Walther PPQ M2 T4E jest zapakowany w praktyczną walizkę, a do zestawu dołączono magazynek, wycior i dodatkową sprężynę. Model dostępny jest w dwóch wersjach – w kolorze czarnym i z niebieskimi wstawkami.