Skip to main content

15 stycznia 2017 odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wczoraj wystartowały charytatywne aukcje WOŚP w serwisie Allegro, w których można brać udział przez najbliższe dwa tygodnie.

Militaria.pl podarowały na rzecz WOŚP kilka atrakcyjnych przedmiotów, które możecie wylicytować, jednocześnie wspierając akcję. Środki zbierane w tym roku będą przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Multitool Leatherman Raptor z autografem Tima Leathermana

aukcje wośp leatherman raptor

Multitool Leatherman Raptor z autografem Tima Leathermana

Model Raptor marki Leatherman to multitool przeznaczony dla ratowników medycznych. Przekazany na licytację egzemplarz jest wyjątkowy – złożył na nim podpis sam Tim Leatherman, twórca marki. Grawerunek wykonał podczas ostatniej wizyty w Polsce jesienią 2015 roku, odwiedzając nasz kraj po 40 latach od poprzedniej podróży. Podobno wtedy wpadł na pomysł rozwiniętego scyzoryka, który będzie miał jednocześnie wiele funkcji i będzie się mieścił w kieszeni. Leatherman Raptor z autografem możesz licytować tutaj.

Bidon Mizu M8 Leatherman limitowana edycja

aukcje wośp bidon mizu m8

Bidon Mizu M8 Leatherman limitowana edycja.

M8 czyli mate to po angielsku kumpel, towarzysz. Tym własnie będzie dla ciebie ten bidon – towarzyszem na mniejszych i większych wyprawach, także tych miejskich. Model Mizu M8 jest lekki i mieści w sobie 800 mililitrów napoju. Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków BPA i nie nadaje zawartości metalicznego posmaku. Świetnie nadaje się dla fanów marki Leatherman – jest ozdobiony jej logotypem i hasłem For Real Life. Licytacja bidonu Mizu M8 odbywa się pod tym adresem.

Medal pamiątkowy Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej

aukcje wośp Medal pamiątkowy Cichociemnych Spadochroniarzy AK

Medal pamiątkowy Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

Na jednej z aukcji WOŚP wystawiony jest również pamiątkowy medal, wybity aby uczcić pierwszy skok Cichociemnych do okupowanej Polski. Rok 2016 był poświęcony bohaterom, którzy ryzykowali życiem, by dostać się do kraju i nawiązać łączność. Medal powstał dzięki Fundacji im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, której celem jest kultywowanie pamięci o Cichociemnych oraz pielęgnowanie i zachowanie świadectwa historycznego polskiego wysiłku zbrojnego. Militaria.pl mają zaszczyt być partnerem Fundacji. Pamiątkowy medal możesz licytować tutaj.

Latarka Olight R50 Pro Seeker z grawerem pamiątkowym

aukcje wośp olight pro seeker

Latarka Olight R50 Pro Seeker z grawerem pamiątkowym.

Latarka Olight R50 Pro Seeker bardzo trwałe i mocne źródło światła. Jest odporna na upadki, zanurzenie w wodzie do 1 metra oraz zapewnia strumień światła 3200 lumenów. Na korpusie wygrawerowano napis 25 FINAŁ WOŚP 2017, który będzie zawsze przypominał o tej szczytnej akcji. Aukcja z latarką znajduje się pod tym linkiem.

Aukcje WOŚP

Charytatywne aukcje trwają do 15 stycznia 2016, kończą się o godzinie 22.00. Wylicytowane kwoty trafiają w całości na konto fundacji. Zapraszamy serdecznie do udziału!

 

Napisz coś...