Skip to main content

Pakując się do pracy lub na uczelnię potrzebujemy torby czy plecaka, do którego zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy. Torba Wisport Pathfinder bardzo dobrze nadaje się do warunków miejskich. Sprawdźmy, co możemy do niej schować. 

Torba Wisport Pathfinder 15″ czarna

Sprawdź

Torba Wisport Pathfinder 15″ Multicam

Sprawdź

Torba Wisport Pathfinder 15″ A-Tacs AU

Sprawdź

Oprócz minimalistycznego zestawu EDC na co dzień nosimy ze sobą więcej rzeczy. Często są to teczki z ważnymi dokumentami, notes czy kalendarz, książka, zestaw długopisów i drugie śniadanie. Poza tym po pracy czasem wstępujemy na drobne zakupy. Do torby marki Wisport możemy z łatwością to wszystko spakować. 

Praktyczna torba miejska 

Torba wykonana jest ze sztywnej i mocnej Cordury. Dzięki temu przegródki zachowują swój kształt, chroniąc dokumenty czy książki przed pognieceniem. Duża ilość przegród pozwala wygodnie rozplanować rozmieszczenie zawartości. Do dyspozycji mamy również kieszeń na małego laptopa, notebooka czy tablet. W środku znajdują się kieszenie zamykane na zamki, do których możemy schować najcenniejsze przedmioty. 

Na zdjęciu widać dużą pojemność torby Pathfinder

Pod klapą umieszczono pasy, które można wykorzystać na przykład do przyczepienia rozmaitych akcesoriów – długopisów, latarki, multitoola. Z zewnątrz torba również jest pokryta panelami MOLLE, więc jeśli potrzebujesz więcej miejsca, to możesz doczepić do nich ładownice i zasobniki. Rzep służy do doczepienia oznaczeń lub morale patches. 

Torba wygodna w każdych warunkach 

Torbę nosi się bardzo wygodnie, nawet gdy jest mocno obciążona. Można ją przenieść za pomocą uchwytu u góry lub powiesić długi pasek na ramieniu. Podkładka na ramię rozkłada ciężar i zapobiega wpijaniu się wąskiego paska w skórę. Dodatkowy pas biodrowy pomaga ustabilizować torbę podczas różnych aktywności. Na przykład gdy musisz podbiec do autobusu. Będzie również bardzo przydatny, jeśli poruszasz się z torbą na rowerze. Przypięta dodatkowym paskiem nie będzie zsuwać się do przodu utrudniając jazdę. 

Wisport Pathfinder pasuje zarówno do codziennego ubioru, jak i do bardziej eleganckich ubrań. Do zdjęć wybraliśmy torbę w kolorze Coyote, ale ten produkt występuje w aż 8 wersjach kolorystycznych. Możesz zatem wybrać model, który najbardziej pasuje do Twojego stylu. Wszystkie kolory znajdziesz na stronie Militaria.pl. 

Napisz coś...