Skip to main content

Dzisiejsza propozycja EDC nawiązuje do trwającej wiosny. Jest to lekki zestaw najpotrzebniejszych przedmiotów. Nie będzie wymagał noszenia spodni wojskowych lub bluz taktycznych, zmieści się nawet w typowo biurowym stroju. 

  • Nóż 522 Presidio to folder produkcji Benchmade, zapewnia wysoką jakość wykonania oraz użytych materiałów. Ostrze o długości 88 milimetrów posiada uniwersalny profil, co zwiększa użyteczność przy codziennym użytkowaniu. Całość można dyskretnie przenosić, nóż nie jest zbyt szeroki i nie wypcha nam kieszeni. 
  • Jako uzupełnienie noża składanego w zestawie występuje Leatherman Juice SX Black. Ważący zaledwie 125 gramów tool posiada najpotrzebniejsze narzędzia (kombinerki, otwieracze wraz w korkociągiem, śrubokręt płaski, krzyżakowy i fin key) w niewielkiej obudowie. Okładziny rękojeści wykonano z aluminium lotniczego i pokryto mocną oraz efektowną anodyzacją. Nie da się ukryć, że Juice jest nie tylko funkcjonalny, ale też zwraca uwagę swoim wyglądem. 
  • Latarka Olight S15 to typowy model kieszonkowy. Mocny, sprężysty klips oraz mała średnica powodują, że możemy ją łatwo przenosić. Moc do 280 lumenów w zupełności nam wystarczy podczas wieczornych spacerów po mieście. 
  • Portfel Koruma Billfold posiada zabezpieczenia przed kradzieżą danych zapisanych na naszych dokumentach i kartach płatniczych. Oprócz tego posiada klasyczne przegródki na dokumenty, karty i wizytówki oraz dwie przegrody na banknoty. 

Zegarek multitool Leatherman Tread Tempo

Sprawdź

Portfel Koruma Smart RFID Block

Sprawdź

Okulary taktyczne Bolle Rush+ Smoke

Sprawdź
  • Okulary Bolle Contour Metal Smoke to delikatnie przyciemniane okulary sportowe, zapewniające stuprocentową ochronę przed promieniowaniem UV. Metalowa ramka jest pokryta gumą w okolicach łuków brwiowych oraz nasady nosa i uszu. 
  • Zegarek Smith&Wesson model Sww-1464-BK utrzymany w militarnej stylistyce pasuje do codziennych ubrań noszonych do biura. Producent dołącza do niego wymienne paski w trzech kolorach, co pozwala dopasować je do aktualnego ubioru. Oprócz zegarka jako męską biżuterię proponujemy bransoletę z paracordu, która w dyskretny sposób sygnalizuje outdoorowe zainteresowania właściciela. 

Korzystając z dostępnych produktów możesz skompletować swój własny zestaw, spełniający Twoje potrzeby, oraz dopasowany kolorystycznie i stylistycznie do Twojego ubioru. Wszystkie elementy wiosennego EDC znajdziesz na stronie Militaria.pl.

Napisz coś...