Miejskie EDC na wiosnę

Propozycja wiosennego EDC

Dzisiejsza propozycja EDC nawiązuje do trwającej wiosny. Jest to lekki zestaw najpotrzebniejszych przedmiotów. Nie będzie wymagał noszenia spodni wojskowych lub bluz taktycznych, zmieści się nawet w typowo biurowym stroju.

  • Nóż 522 Presidio to folder produkcji Benchmade, zapewnia wysoką jakość wykonania oraz użytych materiałów. Ostrze o długości 88 milimetrów posiada uniwersalny profil, co zwiększa użyteczność przy codziennym użytkowaniu. Całość można dyskretnie przenosić, nóż nie jest zbyt szeroki i nie wypcha nam kieszeni.
  • Jako uzupełnienie noża składanego w zestawie występuje Leatherman Juice SX Black. Ważący zaledwie 125 gramów tool posiada najpotrzebniejsze narzędzia (kombinerki, otwieracze wraz w korkociągiem, śrubokręt płaski, krzyżakowy i fin key) w niewielkiej obudowie. Okładziny rękojeści wykonano z aluminium lotniczego i pokryto mocną oraz efektowną anodyzacją. Nie da się ukryć, że Juice jest nie tylko funkcjonalny, ale też zwraca uwagę swoim wyglądem.
  • Latarka Olight S15 to typowy model kieszonkowy. Mocny, sprężysty klips oraz mała średnica powodują, że możemy ją łatwo przenosić. Moc do 280 lumenów w zupełności nam wystarczy podczas wieczornych spacerów po mieście.
  • Portfel Koruma Billfold posiada zabezpieczenia przed kradzieżą danych zapisanych na naszych dokumentach i kartach płatniczych. Oprócz tego posiada klasyczne przegródki na dokumenty, karty i wizytówki oraz dwie przegrody na banknoty.
  • Okulary Bolle Contour Metal Smoke to delikatnie przyciemniane okulary sportowe, zapewniające stuprocentową ochronę przed promieniowaniem UV. Metalowa ramka jest pokryta gumą w okolicach łuków brwiowych oraz nasady nosa i uszu.
  • Zegarek Smith&Wesson model Sww-1464-BK utrzymany w militarnej stylistyce pasuje do codziennych ubrań noszonych do biura. Producent dołącza do niego wymienne paski w trzech kolorach, co pozwala dopasować je do aktualnego ubioru. Oprócz zegarka jako męską biżuterię proponujemy bransoletę z paracordu, która w dyskretny sposób sygnalizuje outdoorowe zainteresowania właściciela.

Korzystając z dostępnych produktów możesz skompletować swój własny zestaw, spełniający Twoje potrzeby, oraz dopasowany kolorystycznie i stylistycznie do Twojego ubioru. Wszystkie elementy wiosennego EDC znajdziesz na stronie Militaria.pl.