Skip to main content

Myślisz, że w Militaria.pl nie znajdziesz upominku dla bliskiej kobiety? Błąd! Mamy wiele pomysłów na prezent na Dzień Kobiet, którymi chcemy się podzielić. Poniżej pięć inspiracji pomagających w wyborze trafionego prezentu.

1. Praktyczny multitool Leatherman

Czy Leatherman nadaje się dla kobiety? Oczywiście! Jeśli pani zajmuje się majsterkowaniem lub rękodziełem, to z pewnością przyda się jej większy model, jak Rebar lub Wave. Kobiece EDC może też dopełnić kieszonkowy multitool, którego funkcje ułatwiają wykonywanie różnych codziennych czynności. Taki prezent może być zaskoczeniem, ale kolejne zdziwienie pojawi się, gdy właścicielka zauważy, jak często po niego sięga do torebki.

Leatherman Rebar

Multitool Leatherman Rebar

SPRAWDŹ
Leatherman Style PS Red

Multitool Leatherman Style PS Red

SPRAWDŹ
Leatherman Juice CS3 Moss Green

Multitool Leatherman Juice CS3 Moss Green

SPRAWDŹ

2. Klasyczny scyzoryk Victorinox

Podobnie jak multitool, dobry scyzoryk to praktyczny upominek. Większość modeli Victorinox jest wyposażona w korkociąg, dzięki któremu posiadaczka może stać się gwiazdą spotkań z przyjaciółkami, otwierając nim sprawnie wino. Możesz wybrać model z okładzinami w klasycznej czerwieni lub wersję limitowaną z kolorową grafiką.

Victorinox Camper

Scyzoryk Victorinox Camper

SPRAWDŹ
Scyzoryk-Victorinox-Climber

Scyzoryk Victorinox Climber

SPRAWDŹ
Victorinox Huntsman

Scyzoryk Victorinox Huntsman

SPRAWDŹ

3. Gaz pieprzowy do samoobrony

Gaz pieprzowy jest również bardzo dobrym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet. To narzędzie do samoobrony, które najczęściej rekomendujemy paniom. Niewielki pojemnik mieści się w kieszeni, a użycie gazu w niebezpiecznej sytuacji jest łatwe, nawet gdy osoba broniąca się jest zdenerwowana. Wśród gazów obronnych dostępnych na naszej stronie znajdziesz wersje w kolorowych pojemnikach oraz w formie breloka, które wygodnie się nosi przypięte do kluczy (w razie czego szybko można po nie sięgnąć). Dla biegaczek polecamy gazy z opaską na nadgarstek. Jeśli bezpieczeństwo bliskiej kobiety jest dla ciebie ważne, to możesz sprezentować jej również kurs samoobrony.

dzien kobiet

Gaz pieprzowy Sabre brelok Quick Release 16 ml Pink – strumień

SPRAWDŹ
gaz pieprzowy na dzień kobiet

Gaz pieprzowy Sabre brelok 4,5 g Red – strumień

SPRAWDŹ
gaz pieprzowy z opaską

Gaz pieprzowy Sabre Red Duathlete z opaską – żel 37,5 ml

SPRAWDŹ

4. Nóż

Jeśli kobieta prosi cię często o pożyczenie noża, to zdecydowanie powinna mieć własny. Niewielki folder zmieści się w torebce i przyda się do otwierania listów, paczek, pokrojenia owoców czy ucięcia niesfornej nitki. Podczas wyjazdów znajdzie jeszcze więcej zastosowań. Warto zwrócić uwagę na noże marki Opinel. Wszystkie składane modele tej marki nie zajmą dużo miejsca w torebce czy też w kieszeni. Lekkie i poręczne – przydadzą się nie tylko w domu ale i na wyprawach do lasu czy też na biwaku. Do kobiecego EDC świetnie pasuje składany Sanrenmu Land 910 z satynowym wykończeniem, przez który zyskuje elegancki wygląd. Znajdziesz u nas także wiele noży z kolorowymi okładzinami, a także z barwioną głownią.

Na dzień kobiet

Nóż składany Opinel No.8 INOX

SPRAWDŹ
EDC na dzień kobiet

Nóż składany Sanrenmu Land 910 Satin

SPRAWDŹ
Master Cutlery Tac-Force Rainbow

Nóż składany Master Cutlery Tac-Force Rainbow

SPRAWDŹ

5. Kubek termiczny i chusta wielofunkcyjna

A może stworzyć własny zestaw? Kubek termiczny oraz chusta wielofunkcyjna mogą okazać się doskonałym połączeniem na wiosenne dni. Kubek utrzymuje ciepło napoju przez wiele godzin, można go również używać do zimnych napojów, dzięki czemu nadaje się do użytku przez cały rok. Chusta Buff będzie atrakcyjnym dodatkiem do stroju podczas nadchodzącej wiosny.

Na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę chust. Teraz tylko pozostaje dobrać odpowiedni kolor dla kobiety, którą zamierzasz obdarować.

Kubek termiczny

Kubek termiczny Contigo West Loop 0,47 l – czarny mat

SPRAWDŹ
Jak ubrać się odpowiednio do jesiennej pogody

Chusta Buff National Geographic Siberian flint stone

SPRAWDŹ
Prezent na dzień kobiet - kubek termiczny

Kubek termiczny Badger Outdoor Iron Cliff 0,45 l Steel

SPRAWDŹ

Więcej pomysłów na prezent na Dzień Kobiet

Na naszej stronie i w sklepach stacjonarnych znajdziesz jeszcze więcej rzeczy, które nadają się na prezent dla kobiety. Zwróć uwagę na rzeczy związane z jej lub waszym wspólnym hobby. Na pewno wiesz, jakiego sprzętu jej brakuje, jeśli wspólnie chodzicie na strzelanki lub razem chodzicie po górach.

Napisz coś...