To prawdopodobnie najbardziej męska biżuteria na świecie. Jest elegancka i praktyczna. Mieści w sobie 29 narzędzi, jednocześnie pasując do formalnego ubioru. Mowa oczywiście o bransolecie Leatherman Tread.

Firma Tima Leathermana jest znana z produkcji niezawodnych multitooli, które są wykonywane w wielu wersjach, od prostych do bardzo rozbudowanych. W zeszłym roku wypuścili wyjątkowy gadżet – bransoletę Tread. Nie musisz już chować multitoola w kieszeni i rezygnować z zabierania go, gdy nakładasz garnitur lub wsiadasz do samolotu.

tread_czarny_logo

Bransoleta Leatherman Tread w kolorze czarnym

Narzędzia Leatherman Tread

Bransoleta składa się z 8 ogniw, a na wszystkich umieszczone są narzędzia. Właściwie każde z nich może okazać się przydatne w codziennym życiu. Wśród nich znajdziemy śrubokręty płaskie oraz typu hex i philips, płaskie klucze do nakrętek, zbijak do szyb, otwieracz do butelek, bezpieczny hak do otwierania kopert i paczek oraz inne narzędzia. Ogniwa można rozłączyć, co pozwala skrócić bransoletę, dopasowując ją do obwodu nadgarstka właściciela. Aby korzystać z poszczególnych narzędzi nie trzeba odpinać ogniw – wystarczy złożyć bransoletę, uzyskując dostęp do potrzebnej części.

Wszystkie narzędzia w akcji możecie zobaczyć na filmie:

Bransoleta jest nie tylko użyteczna, ale również trwała. Wykonano ją ze stali nierdzewnej gatunku 17-4, która wyróżnia się twardością i jednocześnie jest wytrzymała na obciążenia. Odporność na korozję sprawia, że materiał nie zniszczy się przez kontakt z wodą oraz skórą.

Bransoleta jest objęta standardową gwarancją firmy Leatherman, czyli 25 letnią ochroną. Jeśli w tym czasie coś się stanie z narzędziem, może ono zostać bezpłatnie naprawione w autoryzowanym serwisie. A jeśli naprawa będzie niemożliwa – otrzymamy inny, sprawny egzemplarz.

Leatherman Tread wersja srebrna

Multitool Tread w wersji srebrnej

Warto wspomnieć, że funkcjonalność i design tego narzędzia zostały docenione przez profesjonalistów. Leatherman Tread został wyróżniony nagrodą ISPO w segmencie Outdoor oraz IF Design Award.

Leatherman Tread jest produkowany w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej oraz czarnej. Obie są dostępne na stronie Militaria.pl, jedynego oficjalnego dystrybutora marki Leatherman w Polsce.