Skip to main content

Niezależnie od tego, czy macie zamiar obudzić się gorącą kawą w drodze do pracy, napić ciepłej herbaty podczas niedzielnego spaceru po lesie, czy zjeść pożywną zupę na szczycie pobliskiej góry, przydadzą się Wam odpowiednie naczynia. Kubki termiczne, termosy na napoje i posiłki, niezbędniki i sztućce wykonane z nowoczesnych materiałów są wygodne i lekkie, i można je zabrać prawie wszędzie!

Czego się napijesz?

Kubek termiczny LUNA o pojemności 400 ml to świetna propozycja dla osób, które szukają uniwersalnego kubka do pracy, samochodu, ale także na wypady za miasto. Podwójna budowa ścianek gwarantuje utrzymanie właściwej temperatury napoju. Środek kubka wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, bez dodatku BPA. LUNA jest solidna, odporna na urazy mechaniczne. Kubek charakteryzuje też wyjątkowa szczelność, dlatego bez obaw możemy go schować w plecaku czy torbie.

Kolejną propozycją jest kubek COSMIC MAROON o pojemności 330 ml. Łączy w sobie zalety kubka i funkcjonalność termosu, utrzymując temperaturę ciepłego napoju do 6, a zimnego do 12 godzin. Ze względu na swój ponadczasowy, klasyczny design może być towarzyszem nawet w biznesowej podróży.

Trzecim polecanym przez nas kubkiem jest ANODIZED MUG 350 ml. Wykonany z wysokiej jakości aluminium anodyzowanego. Przypomina manierkę lub klasyczny kubek turystyczny. Nadaje się do podgrzewania napojów na kuchence lub ognisku, ponieważ został wyposażony w specjalny uchwyt. Wytrzymała mechanicznie konstrukcja gwarantuje długą żywotność.

Kubek termiczny Contigo West Loop 0,47 l – czarny mat (1000-0289)
Sprawdź
Kubek termiczny Fjord Nansen Lando Black 0,4 l
Sprawdź
Kubek Esbit Thermal Mug 0.375 l
Sprawdź

Co na obiad?

Interesującą propozycją jest linia produktów Rockland COMET. Te innowacyjne termosy obiadowe łączą funkcję tradycyjnego termosu oraz pojemnika do przechowywania żywności. Świetnie nadają się do zabrania posiłku do pracy oraz w podróż. Turyści powinni docenić możliwość zjedzenia ciepłego posiłku bez dostępu do kuchni. Termosy obiadowe to także świetna propozycja dla osób będących na diecie, które przygotowują własne obiady, aby uniknąć niezdrowego jedzenia na mieście.

Dzięki podwójnej konstrukcji ścianek posiłek utrzymuje temperaturę nawet przez kilkanaście godzin. Dla bezpieczeństwa użytkowania w zakrętce umieszczono zawór, dzięki któremu można usunąć nadmiar ciśnienia zgromadzony we wnętrzu termosu. W ten sposób unika się poparzenia gorącą parą lub niekontrolowanego „wybuchu” nakrętki w trakcie transportu. Pojemna zakrętka służy też jako talerz czy miska do spożycia waszego dania. Smacznego! Warto zabrać także przenośne sztućce. Rockland pomyślał również o tym!

Termos obiadowy Rockland Comet 0,75l (82)
Sprawdź
Termos obiadowy Rockland Comet 0,5l (81)
Sprawdź
Zestaw sztućców składanych Rockland (243)
Sprawdź

Wszystkie produkty Rockland posiadają atesty pozwalające na bezpieczny kontakt naczyń z żywnością.

Napisz coś...