Skip to main content

Zastanawiasz się czy podczas napaści będziesz w stanie sam się obronić? Nie wiesz, czy wystarczy Ci sił by powalić znacznie większego od siebie napastnika? Jeśli wciąż masz wątpliwości, zastanów się nad zakupem narzędzi do samoobrony. W tym artykule znajdziesz informacje na temat kupna paralizatora. Jeśli rozważałeś jego zakup, zapraszamy do lektury.

Kupujemy paralizator w sprawdzonym i bezpiecznym miejscu

Gdzie kupić legalny paralizator? Wybór miejsca, w którym dokonasz zakupu jest bardzo ważny. Powinien być to sprawdzony sklep, który posiada w swoim asortymencie produkty od zaufanych producentów. Wszystkie inne przypadkowe miejsce mogą okazać się źródłem nielegalnej sprzedaży. Paralizatory mogą być uszkodzone, ich średnia wartość prądu w obwodzie może znacznie przekraczać 10 mA, a sprzedawca może nie mieć zielonego pojęcia na temat sprzedawanego produktu. Od takich miejsc trzymaj się z daleka.  

Jeśli decydujesz się na zakup paralizatora z niepewnego źródła tylko dlatego, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy, takie posunięcie może okazać się katastrofalne w skutkach. Taki paralizator może okazać się niebezpieczny w użyciu zarówno dla Ciebie, jak i dla napastnika. Aktualnie w ofercie sprawdzonych sklepów znajdziesz paralizatory w niskich i wysokich cenachŚledząc promocje możesz trafić nawet na paralizator do 100 zł.  

W naszym sklepie znajdziesz ofertę paralizatorów od sprawdzonych i znanych producentów. Zakupu możesz dokonać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym. W obu przypadkach niezbędne jest potwierdzenie Twojej pełnoletności.

Wybierając zakup przez Internet będziesz poproszony o zaznaczenie checkboxa w celu potwierdzenia pełnoletności. Pamiętaj, że za fałszywe lub nieprawdziwe oświadczenie może grozić odpowiedzialność karna. Tak samo będzie w przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym. Przed zakupem sprzedawca ma prawo zweryfikować, czy jesteś pełnoletni, prosząc o dokument tożsamości. 

kupujemy paralizator

Paralizator Blackfire Blaster Black

Sprawdź

Paralizator Sabre Tactical z latarką

Sprawdź
jak wybrać paralizator

Paralizator Blackfire Shock

Sprawdź

Przed zakupem paralizatora – porządny research

Zakup paralizatora powinien być przemyślany. Warto wybrać kilka modeli i zacząć ich porównywanie. Przeczytać cenne opinie osób, które już zakupiły paralizator. Udać się do sklepu, w którym znajdziesz specjalistę, który odpowie na Twoje pytania oraz rozwieje wszelkie wątpliwości.  

Pamiętaj, że paralizator, który chcesz nabyć, aby był dostępny bez zezwolenia jego wartość prądu nie powinna przekraczać 10 mAW Polsce bez zezwolenia możesz zakupić tylko paralizatory, których średnia wartość prądu w obwodzie nie przekracza 10 mA. Pamiętaj również, że paralizator może zostać użyty tylko w razie uzasadnionej potrzeby. 

Na rynku znajdziesz szeroką ofertę paralizatorów. Mogą to być zwykłe paralizatory, które mogą obezwładnić napastnika prądem poprzez wystające elektrody. Spotkasz się również z paralizatorami, które mają wbudowaną latarkę o dużej mocy. Jest to dodatkowy atut, który pozwala na krótkotrwałe oślepienie napastnika. Dzięki temu zyskujesz czas na reakcję. Pojawiają się również paralizatory, które można użyć na odległość. Taki paralizator wystrzeliwuje elektrody, które po trafieniu napastnika rażą go prądem i obezwładniają ładunkiem elektrycznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musisz być bezpośrednio przy napastniku. Możesz bronić się na dystans. 

Więcej informacji na temat działania paralizatorów znajdziesz tutaj:

Czy paralizator może zabić?

Popularni producenci paralizatorów 

W naszym sklepie może spotkać takich producentów jak Sabre – Security Equipment Corporation, ESP – Euro Security Products, Blackfire, Taser. W ich ofercie znajdziesz legalne paralizatory i nie tylko. W asortymencie pierwszych trzech producentów trafisz również na inne narzędzia do samoobrony m.in. pałki teleskopowe, gazy pieprzowe. 

Jaki paralizator wybrać? Przegląd modeli 

Paralizator Blackfire Storm – niewielki, lekki i poręczny. Pomimo swoich rozmiarów potrafi obezwładnić napastnika. Napięcie sięgające 1 miliona V sprawia, że napastnik doznaje silnego skurczu mięśni. Paralizator posiada również diodę LED, która może chwilowo oślepić napastnika. 

Paralizator Sabre Tactical z latarką – połączenie mocnej latarki oraz paralizatora zapewnia podwójną obronę przed napastnikiem. Ustawiając latarkę na wysoki tryb świecenia możesz być pewien, że napastnik zostanie skutecznie oślepiony a Ty zyskasz cenny czas na reakcję. Paralizator o napięciu 1 000 000 V zapewnia odpowiedni efekt paraliżujący. 

Paralizator Blackfire Blaster – paralizator umożliwiający obronę na dystans. Wystrzeliwane elektrody mają za zadanie porazić napastnika prądem i obezwładnić go na odległość nawet 4 metrów. Paralizator posiada wbudowany laser umożliwiający oddanie celniejszego “strzału”. Dodatkowo paralizator został wyposażony w latarkę diodową, która pomaga namierzyć napastnika w warunkach ograniczonej widoczności. Jeszcze jednym przydatnym dodatkiem jest wbudowany głośnik emitujący alarm. Dzięki temu możesz w szybki sposób zwrócić na siebie uwagę przechodniów oraz wywołać dezorientację napastnika. 

Opisane paralizatory są dostępne bez zezwolenia – posiadają natężenie prądu poniżej 10mA.

kupujemy paralizator

Paralizator ESP Power 200

Sprawdź
poradnik, kupujemy paralizator

Paralizator Blackfire Storm Gold

Sprawdź

Paralizator Sabre Tactical z latarką

Sprawdź

Pewne źródło zakupu paralizatora to podstawa 

Pewne miejsce zakupu to podstawa. Kupując paralizator z niepewnego źródła nigdy nie wiesz, na jaki sprzęt trafisz. Taki paralizator może zadziałać nieprawidłowo i spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu napastnika. Jeszcze raz powtórzymy – zakup paralizatora powinien być przemyślany i dokonany w sprawdzonym i legalnym źródle.  

Oferowane przez nasz sklep paralizatory są legalne i dostępne bez zezwolenia. Wśród naszego asortymentu znajdziesz zwykłe paralizatory, paralizatory z latarką oraz takie, które działają na dystans.  

Jeśli Twój budżet nie jest wystarczający na zakup upatrzonego paralizatora, zachęcamy do śledzenia naszych promocjiZachęcamy również do zapisania się do Klubu Stałego Klienta. Rejestracja w klubie jest darmowa, nieobowiązkowa i przynosi wyłącznie korzyści.  

Napisz coś...