Dzisiaj rusza Black Week 2019 w Militaria.pl! Dla nas Black Friday to za mało – promocje będą trwały cały tydzień. Przygotowaliśmy dużo rabatów obejmujących całe marki oraz wybrane produkty. Przeczytajcie, co możecie kupić taniej!

Czym jest Black Week?

Black Week wziął się z rozbudowania Black Friday, który jest idealnym czasem do oszczędzenia pieniędzy dzięki promocjom i obniżkom. Od darmowych wysyłek internetowych po bardzo wysokie przeceny wielu towarów. Z roku na rok coraz więcej sklepów w Polsce decyduje się wziąć udział w tej akcji. Zaczęło się od Black Friday, który przypada po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, obchodzonym w ostatni czwartek listopada, dlatego też dokładna data jest ruchoma. Wtedy sklepy zaczynały wyprzedaże i świąteczne promocje.

Black Friday zaczął się rozszerzać na cały tydzień, a nawet dalej, bo po nim przypada Cyber Monday – początkowo wymyślony jako Black Friday dla sklepów internetowych. Co może być lepszego od jednego dnia promocji? Cały tydzień z obniżkami!

Black Friday to idealna okazja, by kupić upragnione rzeczy lub znaleźć wyjątkowe okazje. Przypominamy, że zbliżają się również święta, warto więc zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich. Sprawdź, jakie promocje przygotowaliśmy na Black Week!

Promocje Black Week 2019 w Militaria.pl

Kiedy będzie Black Week 2019 w Militaria.pl?

Black Week w sklepie Militaria.pl trwa pełne 8 dni, od 25 listopada do 2 grudnia. Poniżej przedstawiamy rozpiskę najważniejszych promocji w naszym sklepie. Warto zaglądać na stronę z promocjami – w ciągu tygodnia będziemy tam dodawać kolejne marki i produkty.

Helikon black week 2019 w militaria pl

Helikon -20%

Na Black Week w Militaria.pl Helikon 20% taniej! Odzież oraz akcesoria taktyczne znanego producenta dostępne są w atrakcyjnych cenach. Warto wybrać odzież, która przyda się w okresie jesienno-zimowym, czyli na przykład kurtkę Helikon Gunfighter i polar Patriot. Polecamy także spodnie militarne UTP, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, także dla kobiet. Helikon to nie tylko odzież – to również świetne plecaki, torby-nerki oraz inne dodatki. Korzystając z 20% rabatu możesz uzupełnić ekwipunek turystyczny i garderobę rzeczami wysokiej jakości.

HDR black week 2019 w militaria pl

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E -50%

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E to skuteczny pistolet do samoobrony. Strzela różnymi rodzajami kul – gumowymi, gumowo-metalowymi oraz pieprzowymi. Moc 11 J umożliwia unieszkodliwienie napastnika, ponieważ uderzenie kulką jest bolesne nawet przez grubą odzież. Dużą zaletą tego modelu jest system szybkiego przebicia kapsuły, który pozwala na przebicie kapsuły CO2 dopiero w momencie, kiedy rewolwer ma zostać użyty. Dzięki temu można go przechowywać w gotowości przez długi czas. Łatwe obsłudze i skuteczne narzędzie do samoobrony, które warto mieć w domu czy w samochodzie. Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E jest dostępny bez zezwolenia! Cena rewolweru HDR 50 w czasie Black Week jest o 50% niższa, czyli możesz go kupić za 199,99 zł!

hatsan black week 2019 w militaria pl

Wiatrówki Hatsan -15%

Rabat 15% na wiatrówki Hatsan w czasie Black Week w Militaria.pl! W ofercie marki Hatsan dostępne są wiatrówki-karabinki klasycznie łamane oraz PCP. Znajdziesz wśród nich modele idealne do rekreacyjnego strzelania oraz treningów strzeleckich. Hatsan proponuje wiatrówki o klasycznym wyglądzie, z osadami wykonanymi z drewna oraz nowoczesne karabinki z tworzywa sztucznego, wyglądem nawiązujące do popularnych modeli broni. Wśród nich znajdziesz karabinki wyposażone w magazynki, umożliwiające ciągłe strzelanie, bez konieczności ładowania śrucin po każdym wystrzale.

olight black week 2019 w militaria pl

Latarki i akcesoria Olight -15%

Latarki Olight to nowoczesne latarki LED. W Black Week dajemy rabat na wszystkie produkty Olight 15%! Wykorzystaj tę promocję kupując latarkę dla siebie lub na prezent. Możesz wybierać wśród szerokiej oferty – od małych latarek kieszonkowych, idealnych do noszenia jako brelok przy kluczach, przez większe modele, po latarki taktyczne i przystosowane do doczepienia do broni. Oprócz latarek firma Olight produkuje liczne akcesoria, takie jak akumulatory, ładowarki, montaże umożliwiające zainstalowanie latarki na broni oraz na kierownicy roweru. Rabat 15% na latarki Olight ucieszy wszystkich fanów EDC!

mechanix black week 2019 w militaria pl

Rękawice Mechanix -20%

Trwałe rękawice do zadań specjalnych Mechanix kupisz 20% taniej. W ofercie Militaria.pl dostępne są różne wersje rękawic tej marki – taktyczne, robocze, zabezpieczające przed otarciami i ocieplane, idealne na zimę. Wybierz model, którego potrzebujesz na strzelnice, rozgrywki ASG lub spraw komuś prezent!

Zobacz wszystkie produkty w obniżonych cenach na Black Week 2019 w Militaria.pl!

Black Week 2019 w Militaria.pl – sprawdź wszystkie promocje

Powyżej wymieniliśmy tylko kilku producentów co nie oznacza, że są to wszystkie promocje! Polecamy codziennie nadzorować naszą ofertę. Będzie pojawiać się masa innych przedmiotów spod szyldu różnych producentów. Jeśli coś Ci się podoba, to nie zwlekaj z zakupem – ilość niektórych produktów jest ograniczona.