Skip to main content

Czas na porcję nowości w Militaria.pl 05.07.2017! Sprawdźcie, co nowego możecie upolować w naszych sklepach stacjonarnych i online. Tym razem wybraliśmy rzeczy, które mogą być przydatne w czasie wakacji:

Wiatrówka Sig Sauer P226 X-Five 4,5 mm – silver (288512)

Wiatrówkowa replika Sig Sauer P226 X-Five. Bardzo porządne strzelało, wykonane w całości z metalu, z licencjonowanymi oznaczeniami producenta. Prędkość początkowa przy najlżejszym śrucie wynosi 105 m/s. Pistolet jest wyposażony w system odrzutu zamka (blow back) oraz szynę montażową w standardzie RIS 22 mm, do której można dołączyć rozmaite akcesoria.

Odzież termoaktywna Under Armour 

Odzież termoaktywna to dobry wybór nie tylko na zimę, ale także na lato. Nowoczesne ubrania funkcyjne zapewniają odprowadzenie wilgoci od ciała, dzięki czemu przy wyższych temperaturach oraz podczas wysiłku fizycznego zachowują ciało suche. Z odzieży termoaktywnej wilgoć szybko odparowuje, co sprawia, że nie nosimy na sobie ciężkich od potu i przez to nieprzyjemnych w dotyku ubrań. Nowości marki Under Armour utrzymane są w kolorystyce militarnej zieleni.

Nóż składany Boker Plus Exskelibur I Carbon (01BO135)

Nóż zaprojektowany przez duet znanych knifemakerów – Mike Skellerna oraz Freda Burgera. Nadaje się do codziennego noszenia jak element zestawu EDC. Ostrze zostało wykonane ze stali CPM S35VN o bardzo dobrych właściwościach użytkowych – długo trzymającej ostrość, łatwej do ponownego naostrzenia i dużej wytrzymałości na korozję. Głownia o profilu spear-point z wysokim, wklęsłym szlifem zapewnia dobre właściwości tnące.

Torby Badger Arwell

Torba idealna do codziennego użytku w mieście oraz na wakacjach. W pojemnych komorach pomieścisz wszystkie potrzebne przedmioty, zachowując do nich łatwy dostęp. W głównej kieszeni umieszczono przegrodę z siatki, a zewnętrzna kieszeń jest wyposażona w praktyczny organizer. Z zewnątrz torba jest pokryta taśmami MOLLE, posiada też rzep (velcro) na naszywkę identyfikacyjną. Torbę można nosić na kilka sposobów – na ramieniu, w ręce lub przypiętą do paska jako nerka. Model Badger Arwell dostępny jest w kolorze czarnym i oliwkowym.

Plecak Wisport Ranger 32 l

Wisport Ranger to znany i często wybierany model plecaka. Pojemność 32 litry sprawia, że nadaje się on do wykorzystania w mieście, a także na kilkudniową wyprawę. Duża kieszeń zmieści bagaż o objętości około 25 litrów, drobiazgi pochowasz do kieszeni zewnętrznej, a boczne kieszenie sakwowe świetnie nadają się do przenoszenia rzeczy, po które często sięgasz – na przykład butelki z napojem.

Nowości w Militaria.pl 05.07.2017

To już wszystkie nowości w tym odcinku. Obserwujcie nas na Facebooku, Instargramie i YouTube, żeby być na bieżąco!

Napisz coś...