Skip to main content

Jak co dwa tygodnie pokazujemy Wam, co nowego pojawiło się w naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Sprawdźcie nowości w Militaria.pl 21.06.2017:

Na filmie możecie zobaczyć ciekawe produkty, które od niedawna są dostępne u nas. Tym razem polecamy zwrócić uwagę na pistolet wiatrówkowy, noże do rzucania, strzelbę CO2 RAM, plecak Wisport Sparrow II 20 l oraz na nowy wzór tarczy sylwetkowych.

Wiatrówka Crosman PFAM9B Full Auto 4,5 mm (PFAM9B)

Wiatrówkowa replika Beretty M92, strzelająca śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Zasilana jest 12 gramowym nabojem CO2. Tym, co wyróżnia ten model, jest możliwość strzelania ogniem pojedynczym oraz serią. Pistolet jest też wyposażony w system odrzutu zamka blow back, dodający strzelaniu realizmu.

Strzelba CO2 RAM Combat T4E SG-68 .68 (2.4756.SET)

Strzelba RAM przystosowana do strzelania trzema rodzajami kul. Świetnie nadaje się do samoobrony, treningu strzeleckiego, a także do rekreacji. Można wystrzeliwać z niej kule gumowe (do samoobrony i rekreacji), pieprzowe (do samoobrony – działają jak gaz pieprzowy) oraz pudrowe (trening strzelania kulami pieprzowymi). Realistyczny system przeładowywania sprawia, że możesz poczuć jakbyś strzelał z shotguna.

Nóż rzutka Joker 6″ – 3 szt. (JKR521)

Zestaw trzech niewielkich noży do rzucania. Dobry na początek dla osób, które chcą zacząć trenować rzucanie nożami do celu. Rzutki mają profil spear point i są wykonane ze stali nierdzewnej. Rękojeści opleciono czerwoną linką, co świetnie pasuje do czernionej stali.

Plecak Wisport Sparrow II 20 l Camogrom

Tego plecaka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wisport Sparrow II w wersji 20 litrów doskonale nadaje się na jednodniowe wyprawy i na co dzień do miasta. Duża komora główna umożliwia zapakowanie 17 litrów bagażu. Mała kieszeń i liczne udogodnienia sprawiają, że z tego plecaka korzysta się naprawdę wygodnie.

Tarcze sylwetkowe TWS-1S „Skeleton” – pakiet 5 szt.

Nowe tarcze sylwetkowe wyróżniają się świetnym wzorem. Na tarczy znajduje się anatomiczny rysunek postaci, z widocznymi narządami wewnętrznymi i szkieletem. Na nim zaznaczono miejsca punktowane. Strzelanie z wiatrówki czy ASG do takiego celu to świetna zabawa.

Nowości w Militaria.pl 21.06.2017

To już wszystko w tym odcinku, a za dwa tygodnie zapraszamy na kolejną porcję nowości. W międzyczasie odwiedzajcie nasze sklepy stacjonarne i zaglądajcie na Militaria.pl ;).

Napisz coś...