Skip to main content

Przychodzimy do Was z kolejną porcją nowości w Militaria.pl 07.06.2017! Tym razem mamy do pokazania parę replik dla początkujących graczy ASG, wiatrówkę Walther LGU Master Pro 4,5 mm, nóż survivalowy Umarex Elite Force EF703 440C oraz przydatne latem czapki z daszkiem i koszulki z ciekawymi nadrukami Tirvall. Zapraszamy do obejrzenia filmu, a poniżej znajdziecie linki do produktów.

Pistolet ASG Walther P22

Sprężynowa replika pistoletu Walther P22 świetnie nadaje się do rozpoczęcia przygody z ASG. Klasyczne przyrządy celownicze sprzyjają nauce dokładnego i prawidłowego celowania. Prędkość początkowa 230 FPS jest wystarczająca do brania udziału w rozgrywkach. Zasilanie sprężynowe przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

Karabinek szturmowy AEG DG47

Elektrycznie zasilana replika karabinka szturmowego DG47 to dobra propozycja broni długiej dla początkujących airsoftowców. Została wykonana z tworzywa sztucznego i elementów metalowych w newralgicznych miejscach. Karabinek strzela trybem pojedynczym i ciągłym. Zasilanie zapewnia metalowy gearbox typu v.3, nadający kulce prędkość początkową około 330 FPS.

Wiatrówka Walther LGU Master Pro 4,5 mm

Poszukującym długiej wiatrówki polecamy model Walther LGU Master Pro. Wiatrówka ta została wykonana z dbałością o szczegóły – kolba z drewna bukowego wygląda estetycznie i daje dobre podparcie. Gumowa stopka jest wentylowana, co również podnosi komfort podczas strzelania. 

Nóż Umarex Elite Force EF703 440C z zestawem survivalowym

Nóż Umarex Elite Force posiada ostrze wykonane ze stali nierdzewnej 440C o profilu drop point, które jest częściowo ząbkowane. W rękojeści ukryty jest podstawowy zestaw survivalowy – krzesiwo, ostrzałka oraz przecinak do pasów. Rękojeść pokryta jest teksturowaną gumą, dzięki której nóż nie ślizga się w dłoni. Do zestawu dołączono pochwę. 

Czapki z daszkiem

Idealne nakrycie głowy na lato, chroniące przed palącym słońcem. W naszej ofercie znajdziecie czapki w różnych kolorach i kamuflażach, pasujące do pozostałych części odzieży. Polecamy zwrócić uwagę na czapki marek Under Armour i Pentagon.

Koszulki Tirvall

Wyjątkowe T-shirty, dostępne tylko u nas. Posiadają oryginalne wzory, nawiązujące do etosu wojownika. Wykonane z wysokogatunkowej bawełny z dbałością o szczegóły. Nadruki zostały naniesione metodą sitodruku, dzięki czemu są trwałe i odporne na spieranie.

Czy znaleźliście coś dla siebie wśród pokazanych nowości w Militaria.pl 07.06.2017?

Napisz coś...