Skip to main content

Skorzystaj z listopadowej promocji – dostawa do Paczkomatu przez cały miesiąc kosztuje jedynie 5 złotych! To dobra okazja, żeby zrobić zakupy.

Paczkomaty to bardzo wygodna forma dostawy. Sprawdź najpierw na stronie internetowej, gdzie znajduje się najbliższy. Możesz szukać koło domu, pracy – tam, gdzie łatwo dojedziesz, nie tracąc wolnego czasu. Paczkomaty to skrzynki pocztowe dostępne przez całą dobę – zamówiona paczka będzie tam czekać na ciebie. Jest to bardzo przydatna opcja na przykład jeśli jesteś zajęty w godzinach otwarcia placówek pocztowych, nie masz gdzie się umówić z kurierem, czy jeśli pracujesz w nocy. Skąd będziesz wiedzieć, że paczka już czeka? Możesz śledzić jej drogę na stronie, a gdy dotrze na miejsce, zostaniesz powiadomiony przez SMS.

Do Paczkomatów wysyłamy większość produktów dostępnych w sklepie. Ta opcja dostawy jest niedostępna dla paralizatorów, broni czarnoprochowej i hukowej. Z racji większych gabarytów do Paczkomatu nie zostanie wysłany sejf, łuk czy miecz. Jeśli dany przedmiot nie jest objęty tą formą przesyłki, to stosowny komunikat pojawi się w sklepowym koszyku.

Napisz coś...