Skip to main content

Latarka Perfecta zdecydowanie wyróżnia się wyglądem spośród innych. Dzięki temu oprócz podstawowej funkcji, czyli emitowania światła, można wykorzystać do samoobrony w niebezpiecznej sytuacji.

Źródłem światła w tej latarce są mocne i trwałe diody. Mogą świecić strumieniem świetlnym o natężeniu 100 lumenów. Ponadto produkt oferuje trzy tryby pracy, uruchamiane wielokrotnym przyciśnięciu tego samego przycisku. Tryb 100 lumenów będzie przydatny do oświetlenia dużego terenu, aby dojrzeć szczegóły daleko położonych obiektów. Kolejny tryb – 25 lumenów, wystarczy na przykład do bezpiecznego przejścia z budynku do samochodu. Stroboskop może służyć do oślepienia i zdezorientowania napastnika.

Latarka Maglite 5D – 113 lumenów

Sprawdź

Latarka Maglite 6D – 136 lumenów

Sprawdź

Nakładka MagLite do latarek

Sprawdź

Obudowa latarki Perfecta jest wykonana z aluminium lotniczego. Jest to solidny i mocny materiał, który zniesie upadek z większej wysokości. Został pokryty czarną anodyzacją, nadającą kolor oraz chroniącą obudowę przed korozją. Uchwyt latarki jest ryflowany – posiada chropowatą powierzchnię, która zapobiega ślizganiu się ręki po chwycie. Dzięki temu można pewnie trzymać latarkę w mokrych i zabrudzonych dłoniach, a także w rękawicach.

Kształt tego modelu przypomina bij bejsbolowy czy pałkę policyjną. Forma w połączeniu z wytrzymałymi materiałami sprawiają, że latarka może awaryjnie pełnić funkcję narzędzia do samoobrony. Jeśli pracujesz lub mieszkasz w niebezpiecznej okolicy, to latarka Perfecta może kiedyś pomóc obronić się przed agresorem. Warto wozić ją ze sobą w samochodzie – może być przydatna również podczas awarii i przymusowego postoju.

Do zasilania latarki wystarczą trzy łatwo dostępne baterie AA. Baterie wymienia się po odkręceniu tylnej nakrętki. Do zestawu dołączono jeden komplet baterii. Latarka Perfecta jest dostępna na stronie Militaria.pl.

Napisz coś...