Skip to main content

Chcesz zamówić multitoola z grawerem i zaoszczędzić? Skorzystaj z nocnych happy hours na grawerowanie! Teraz laserowy grawerunek wykonujemy gratis, jeśli złożysz zamówienie między 22:00 a 8:00. 

Multitool Leatherman z grawerem

Grawerowanie wykonujemy na wybranych multitoolach Leatherman. Wszystkie narzędzia, na których można wykonać napis znajdziesz tutaj: multitoole z grawerem. Na stronie produktu znajdziesz kreator, w którym możesz sprawdzić, ile i jakich znaków zmieści się na konkretnym narzędziu. Grawerowanie wykonujemy od ręki, dlatego gotowe multitoole z grawerem szybko trafią do wysyłki.

Jak zamówić multitoola z grawerem gratis?

Wybierz multitoola i dodaj napis w kreatorze. Złóż zamówienie między 22:00 a 8:00. Nic więcej nie musisz robić – zniżka jest naliczana automatycznie!

Multitool Leatherman Sidekick z grawerowaniem

Sprawdź

Multitool Leatherman Wingman z kaburą i grawerowaniem

Sprawdź

Multitool Leatherman Wave Plus z grawerowaniem

Sprawdź

Gdzie znajdziesz multitoole do grawerowania?

Szczegóły akcji Nocne grawerowanie GRATIS – kliknij, żeby przenieść się na stronę. Tutaj dostępne są multitoole Leatherman z grawerowaniem

Laserowy grawer jest wykonywany na miejscu i gotowy multitool szybko trafia do wysyłki. Multitool Leatherman z osobistą dedykacją to idealny pomysł na prezent!

Napisz coś...