Skip to main content

W sklepie Militaria.pl ruszyła letnia wyprzedaż! Skorzystaj z okazji i upoluj taniej letnie koszulki, szorty, kapelusze, czapki, torby i inne dodatki. Na wyprzedaży kupisz solidne, markowe rzeczy sporo oszczędzając!

Szorty i t-shirty

W dziale Letnia wyprzedaż 2019 znajdziecie duży wybór przecenionych koszulek oraz szortów. To dobra okazja, żeby uzupełnić zapas t-shirtów oraz koszulek termoaktywnych, których możesz używać cały rok. Przydadzą się na wypady w teren, a także na siłowni. Wśród szortów znajdziesz wygodne, krótkie bojówki oraz szorty kąpielowe i termoaktywne.

letnia wyprzedaż

Szorty Pentagon BDU Woodland

Sprawdź
letnia wyprzedaż

Koszula Brandit US Hemd 1/2 Olive

Sprawdź
letnia wyprzedaż

Koszulka termoaktywna Pentagon Plexis K/R Black 

Sprawdź

Letnia wyprzedaż butów

Dopasowane, solidne obuwie to konieczność podczas rozgrywek ASG, górskich wycieczek, a także gdy przemieszczasz się często na piechotę po mieście. Na wyprzedaży dostępne są wysokie, zabudowane modele marek Bennon i 5.11. Mamy też taktyczne obuwie miejskie oraz przewiewne wersje na lato, które zapewniają jednocześnie dobrą wentylację i ochronę stopy dzięki grubej podeszwie.

letnia wyprzedaż

Buty Bennon Commodore Desert Light 01

Sprawdź
letnia wyprzedaż

Buty Columbia Vapor Vent Black

Sprawdź
letnia wyprzedaż

Buty 5.11 Tactical Range Master Waterproof Black 

Sprawdź

Nakrycia głowy, chusty i inne dodatki

Obniżyliśmy również cenę kapeluszy wzorowanych na bush hat, używanych przez armię brytyjską. Jeśli wolisz zwykle czapki z daszkiem, to możesz wybierać wśród różnych kamuflaży. Interesującym rozwiązaniem są daszki – zapewniają lepszą wentylację głowy niż pełna czapka, a daszek osłania oczy przed rażącym słońcem. Na wyprzedaży znalazły się także chusty Buff, które można wykorzystać jako szalik, kominiarkę czy nakrycie głowy.

Kapelusz Pentagon Jungle Hat Woodland

Sprawdź

Czapka Pentagon Tactical 2.0 Grassman

Sprawdź

Chusta Buff Coolnet UV Insect Shield Solid Brindle Brown 

Sprawdź

Do kiedy trwa letnia wyprzedaż w Militaria.pl?

Na wyprzedaży dostępnych jest wiele produktów, których stan magazynowy jest niski. Są to rzeczy sezonowe, a także końcówki serii. Cześć z tych rzeczy po wyprzedaniu nie wróci już do normalnej oferty. Dlatego promocja trwa do wyczerpania zapasów. Jeśli jakaś rzecz ci się spodoba – nie zwlekaj z zakupem!

Napisz coś...