Skip to main content

Czas na przedstawienie nowości w Militaria.pl 19.07.2017. Jak co dwa tygodnie przygotowaliśmy dla was film przedstawiający nowe produkty, które są dostępne we wszystkich naszych salonach stacjonarnych oraz na Militaria.pl. Zapraszamy do oglądania i wizyt w sklepach!

 

Pałka teleskopowa GS hartowana 16″ Foam Black

Pałka teleskopowa jest przeznaczona dla wszystkich osób, które boją się o swoje bezpieczeństwo. Ten model wyróżnia się dobrym stosunkiem jakości do ceny – posiada stalową głowicę rękojeści oraz stalowy rant przy wylocie segmentów. Miękka rękojeść ze spienionej gumy dobrze leży w ręce, a w komplecie znajduje się również kabura. Złożona pałka ma tylko 17 centymetrów, przez co łatwo ją ukryć, i rozkłada się do 40 centymetrów.

Wiatrówka Sig Sauer P320 4,5 mm – coyote

Pewnie znany jest wam model SigSauer P320. Tutaj proponujemy ten pistolet w wersji wiatrówkowej, tym razem w kolorze coyote. Pistolet posiada licencjonowane oznaczenia producenta, takie same jak na broni palnej. Strzela w systemie DAO i wystrzeliwuje śrut typu diabolo z prędkością 137 m/s. Atutem tego modelu jest magazynek taśmowy mieszczący 30 śrucin oraz system odrzutu zamka – blow back, zwiększający realizm podczas strzelania.

Termos Badger Outdoor Bullet Brass 500 ml

Wśród nowości w Militaria.pl 19.07.2017 pojawił się praktyczny gadżet w militarnym stylu. Półlitrowy termos w kształcie pocisku artyleryjskiego świetnie nadaje się do przechowywania ciepłych i zimnych napojów. Przez kilka godzin utrzyma odpowiednią temperaturę zawartości. Szczelna zakrętka zapobiega rozlewaniu się napojów, termos jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Latarka Olight PL-2 Valkyrie XHP35 

Nowa, ulepszona odsłona latarki Olight Valkyrie, przeznaczonej do broni. Model Valkyrie wyposażono w szynę montażową kompatybilną ze standardem 22 mm (weaver/ picatinny/ MIL-STD-1913), która umożliwia wygodne i szybkie doczepienie latarki do broni. Latarka zapewnia strumień światła na poziomie 1200 lumenów i zasięg do 235 m, posiada również tryb stroboskopu. Zasilana jest dwiema bateriami CR123A 1600 mAh, które umożliwiają korzystanie ze światła przez godzinę i 10 minut.

Latarka akumulatorowa czołowa i kątowa Olight H2R Nova XHP50 – Neutral White

Druga wersja znanej latarki Olight H2R Nova XHP50 – tym razem z diodą dającą światło w odcieniu Neutral White. Kolor strumienia świetlnego jest zbliżony do naturalnej barwy światła słonecznego. Olight H2R Nova to latarka, którą można używać na dwa sposoby – jako czołówkę i latarkę kątową. Rozwiązanie dwa w jednym jest praktyczne, ponieważ pozwala zabrać ze sobą mniej ekwipunku. 

To wszystko w tym odcinku, kolejny już za dwa tygodnie!

Napisz coś...