Skip to main content

Jaki prezent wybrać na Dzień Ojca? Tacie z pewnością spodoba się praktyczny upominek – taki którego będzie często używać. Dlatego nasze propozycje prezentów obejmują same funkcjonalne przedmioty. Z pośród nich z pewnością wybierzesz ten, który najbardziej spodoba się Twojemu tacie.

Multitool z grawerem – wyjątkowy prezent!

Prezent, który zawsze będzie przypominał od kogo i z jakiej okazji został podarowany. Proponujemy multitool Leatherman z laserowym grawerunkiem. Trwałe narzędzie, które będzie służyć przez lata z równie trwałą dedykacją.

Z okazji Dnia Ojca grawerunek na multitoolach Leatherman w Militaria.pl wykonujemy za darmo! Płacisz tylko za narzędzie. Przesyłasz nam tekst dedykacji, a my nanosimy go na multitool. Grawerunek jest wykonywany od razu po złożeniu zamówienia, dzięki czemu prezent zostanie wysłany natychmiastowo. Na stronie wybranego multitoola znajdziesz informację, ile znaków można umieścić na danym modelu. Promocja trwa do 23 czerwca 2020 włącznie.

Grawer gratis - sprawdź szczegóły!

Multitool Leatherman Wave Plus z grawerowaniem

Sprawdź

Multitool Leatherman Sidekick z grawerowaniem

Sprawdź

Multitool Leatherman Wingman z kaburą i grawerowaniem

Sprawdź

Lornetka do obserwacji przyrody

Jeśli Twój tata lubi obserwować przyrodę, to idealnym prezentem będzie lornetka. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które sprawdzają się do oglądania na przykład ptaków w naturalnym środowisku. Wybierz lornetkę zapewniającą duże powiększenie i wykonaną z trwałych materiałów.

Jeśli Twój ojciec nosi okulary, to poszukaj lornetki nadającej się do używania wraz z okularami korekcyjnymi. Źrenica wyjściowa musi być bardziej odsunięta i zapewniać odległość oka od okularów około 20 mm. Przydatna jest również korekcja dioptryczna okularu.

Lornetka wojskowa Blackfire Magna Zoom 10-30×50

Sprawdź

Lornetka Bushnell Falcon 10×50

Sprawdź

Lornetka wojskowa Bushnell Legacy 10×50 WP

Sprawdź

Książka dla taty-podróżnika

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent, a u nas znajdziesz wyjątkowe, wyselekcjonowane pozycje na temat bushcraftu, survivalu i spędzania czasu wśród dzikiej przyrody.

,,Bushcraft weekendowy” to przewodnik dotyczący biwakowania, rozpalania ognia, pozyskiwania wody. Znajdują się tam również porady, jak uprawiać bushcraft z dziećmi, co może zainspirować ojca do wycieczek z wnukami.

Wśród polecanych pozycji nie może zabraknąć książek wydawanych przez wydawnictwo Stary wspaniały świat. Ich ideą jest przybliżanie polskiemu czytelnikowi klasycznych książek na temat leśnego obozowania, pisanych przez pierwszych traperów. Jednym z nich jest George „Nessmuk” W. Sears, którego już dwie książki są dostępne w polskim wydaniu.

Książka „Bushcraft weekendowy” – praca zbiorowa

Sprawdź

Książka „Leśne wędrówki” – George „Nessmuk” W. Sears

Sprawdź

Książka „Poradnik trapera” – Elmer Harry Kreps

Sprawdź

Darmowa i szybka dostawa

Pamiętaj, że kupując w Militaria.pl nie płacisz za przesyłkę! Robiąc zakupy za minimum 50 złotych, o wadze do 30 kilogramów i z adresem na terenie Polski, nie ponosisz kosztów przesyłki.

Wysyłamy paczki 7 dni w tygodniu! Oferujemy dostawę na następny dzień – złóż zamówienie przed 21:00 od poniedziałku do czwartku, wybierz kuriera DHL i odbierz przesyłkę następnego dnia! Jeśli chcesz odebrać przesyłkę w sobotę lub niedzielę, to postaw na Paczkomat w Weekend. Zamówienia złożone w weekend dostarczamy także na poniedziałek – wystarczy przed 18:00 w niedzielę wybrać dostawę kurierem DHL lub DHL odbiór w punkcie. Dzięki temu Twój prezent dotrze na czas.

Więcej pomysłów na prezenty

Napisz coś...