Skip to main content

Od teraz możesz zrobić zakupy w Militaria.pl z wysyłką do Ukrainy! Oferujemy dostawę na terenie całej Ukrainy, a przedstawiciele obsługi klienta są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania lub wątpliwości, które możesz mieć przed lub po dostarczeniu przesyłki. Rozumiemy złożoność procesu wysyłki zagranicę, dlatego dbamy o to, aby załatwić za Ciebie wszystkie niezbędne formalności podatkowe i celne. 

Darmowa dostawa do Ukrainy 

Ze względu na potrzeby naszych klientów opracowaliśmy rozwiązania, które zapewnią skuteczną wysyłkę produktów na Ukrainę. Z nami masz pewność, że Twój towar dotrze na czas, a przy zamówieniu powyżej 299,00 zł oferujemy darmową dostawę. Czas dostawy na Ukrainę wynosi około 7 dni. 

Pozostałe koszty dostawy: 

  • Do 1 kg – 19,99 PLN 
  • 1-10 kg – 29,99 PLN 
  • 10-30 kg – 39,99 PLN 

Metody płatności 

Wybierając dostawę do Ukrainy masz do wyboru następujące metody płatności: 

  • karta płatnicza 
  • Apple pay 
  • Google Pay / G-Pay 
  • przy odbiorze 
  • faktura proforma 
  • przelewy24 

 

Cło przy dostawie do Ukrainy 

Każdy kraj ma własne prawa i przepisy celne, które mają na celu ochronę przemysłu, zapobieganie przemytowi i regulowanie importu. Cło to opłata, która jest nadawana na towary eksportowane i importowane z danego kraju, a także przewożone przez obszar celny państwa.  

Jednak składając u nas zamówienie, nie musisz martwić się o żadne dodatkowe koszty związane z podatkami. Wystarczy, że podasz nam niezbędne informacje, a my zajmiemy się resztą. Istotne jest zachowanie wszystkich dokumentów potwierdzających zakup, ponieważ są niezbędne w przypadku problemów z zamówieniem podczas transportu lub po przybyciu na Ukrainę.  

Jeśli chcesz zrobić zakupy w Polsce i przewieźć je do Ukrainy samodzielnie, przeczytaj o usłudze TAX FREE. 

Dostępność produktów  

Chcielibyśmy zapewnić dostępność wszystkich produktów przy dostawie do Ukrainy, jednak ze względu na ograniczenia prawne oraz gabaryty i wagę produktów, niektóre towary są wyłączone z wysyłki. Jeśli produkt nie może zostać wysłany, zobaczysz taką informację w koszyku. Napisz do nas wtedy na mail na adres kontaktua@militaria.pl, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą z dodatkowymi informacjami. 

Zamówienie i kontakt w języku ukraińskim 

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w języku ukraińskim. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze optymalnego produktu, sprawdzi dostępne ilości wybranego produktu, odpowie na pytania dotyczące form dostawy i płatności oraz będzie monitorował status Twojego zamówienia.  

Kontakt z ukraińskojęzycznymi konsultantami Militaria.pl: 
– tel.: +380 94 7107190
– e-mail: kontaktua@militaria.pl 
– Telegram: @konsultant_militaria_pl 

Napisz coś...