Skip to main content

Spotkania i prelekcje – zlot Knives.pl

Coroczny Zlot Knives.pl to najciekawsze wydarzenie w Polsce dotyczące noży i innych ostrych narzędzi. Tego dnia można wysłuchać ciekawych prelekcji, obejrzeć i kupić narzędzia bezpośrednio od knifemakerów oraz sklepów, a także spotkać osoby aktywne na forum.

Tego roku Zlot Knives.pl odbędzie się 22 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Militaria.pl są głównym partnerem zlotu – od 10 lat współpracujemy z Knives.pl, angażując się między innymi w organizację konkursów Ostry Mikołaj czy dostarczając latarki, noże i multitoole do testów. Podczas zlotu na stoisku Militaria.pl będą na was czekać noże, multitoole, latarki i inne ciekawe produkty – wszystko to z atrakcyjnym rabatem.

zlot knives.pl

Infografika – 10 lat współpracy Militaria.pl & Knives.pl.

Wyjątkowi goście

Jedną z atrakcji zlotu Knives.pl będzie prezentacja Antonia Montejana Nieta, który pokaże uczestnikom, jak pracuje nad swoimi dziełami. Hiszpański mistrz nie będzie mógł przyjechać osobiście, ale przygotowana przez niego multimedialna prezentacja zapowiada się bardzo interesująco.

Kolejnym gościem będzie Tomasz Maczuga – znawca sztuk samoobrony, instruktor taktyki i technik interwencji, doświadczony policjant, autor książki Pałka teleskopowa – walka obronna, który wygłosi wykład Prawo do obrony. Prelekcja ma dotyczyć prawa do obrony koniecznej i jego granic, wraz z interesującymi przykładami wziętymi z życia. Po wykładzie powinien również znaleźć się czas na dyskusję z publicznością.

W zeszłym roku gościem Militaria.pl na zlocie Knives.pl był Tim Leatherman, wynalazca narzędzi nazwanych od jego imienia. Tym razem Tim nie może przyjechać, ale nagrał sympatyczne zaproszenie dla polskich fanów:

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby na bieżąco poznawać nowych wystawców i nie zapomnieć, żeby 22 października przyjść do Pałacu Kultury i Nauki. Polecamy również obserwować profil Knives.pl! Do zobaczenia!

Napisz coś...