Skip to main content

Latarka Maglite 3D LED należy do większych modeli, wyglądem przypominających pałki. Firma Maglite słynie z produkcji porządnych latarek, które oprócz do oświetlania drogi czy okolicy można wykorzystać do samoobrony.

Dioda LED – trwałe i wydajne źródło światła

Model 3D jest wyposażony w emiter diodowy. Diody LED w porównaniu do zwykłych żarówek są trwalsze oraz bardziej wydajne, co oznacza, że działają dłużej zużywając tyle samo prądu. Poza tym diody nie przestają świecić nagle, tylko powoli się zużywają, świecąc coraz słabszym światłem, co daje użytkownikowi czas na wymianę elementu. Nowoczesne diody są również odporne na wstrząsy i uderzenia, a także dobrze znoszą wilgoć i niskie temperatury. Możesz sprawdzić teraz cenę tego modelu na stronie Militaria.pl.

Latarka generuje strumień świetlny 131 lumenów, dzięki czemu zapewnia jasne światło. Zasięg światła wynosi ponad 360 metrów, co przyda się osobom potrzebującym po ciemku kontrolować duży teren. Skupienie wiązki światła można łatwo regulować, wystarczy przekręcić pierścień na reflektorze. Latarka jest zasilana trzema bateriami R20, które wystarczają na 79 godzin ciągłej pracy. Elektroniczna regulacja przepływu mocy zapewnia, że w miarę wyczerpywania się baterii, spadek mocy nie jest mocno widoczny.

Latarka Maglite Mini 2xAA czerwona – 12 lumenów

Sprawdź

Latarka Maglite Mini LED 2xAAA Black – 111 lumenów

Sprawdź

Moduł Nite Ize High Power LED Upgrade 2 do latarek Maglite C/D LRB2-07-PRHP

Sprawdź

Wytrzymała i wodoodporna

Korpus latarki Maglite został wykonany z trwałego aluminium, co sprawia, że latarka jest odporna na upadki z jednego metra. Na środku uchwytu powierzchnia jest ryflowana – chropowate wgłębienia sprawiają, że latarkę dobrze się trzyma mokrymi i brudnymi rękami. Bez obaw można używać tego modelu w deszczu – jest odporny na zalanie wodą.

Latarka Maglite 3D LED jest spora, ale mimo to bardzo dobrze leży w ręce. Nadaje się świetnie do oświetlenia posesji po zmroku, skontrolowania magazynu czy większej przestrzeni poza miastem. Tego typu latarka przyda się w szczególności osobom pracującym w ochronie, zawodowym kierowcom, a także osobom mieszkającym na odludnym terenie. Latarki Maglite w Militaria.pl są objęte dziesięcioletnim okresem gwarancji (z wyłączeniem żarówek, diod, baterii i akumulatorów).

Pełna oferta latarek w Militaria.pl.

Napisz coś...