Skip to main content

To prawdopodobnie najbardziej męska biżuteria na świecie. Jest elegancka i praktyczna. Mieści w sobie 29 narzędzi, jednocześnie pasując do formalnego ubioru. Mowa oczywiście o bransolecie Leatherman Tread. 

Firma Tima Leathermana jest znana z produkcji niezawodnych multitooli, które są wykonywane w wielu wersjach, od prostych do bardzo rozbudowanych. W zeszłym roku wypuścili wyjątkowy gadżet – bransoletę Tread. Nie musisz już chować multitoola w kieszeni i rezygnować z zabierania go, gdy nakładasz garnitur lub wsiadasz do samolotu. 

Bransoleta Leatherman Tread w kolorze czarnym

Narzędzia Leatherman Tread 

Bransoleta składa się z 8 ogniw, a na wszystkich umieszczone są narzędzia. Właściwie każde z nich może okazać się przydatne w codziennym życiu. Wśród nich znajdziemy śrubokręty płaskie oraz typu hex i philips, płaskie klucze do nakrętek, zbijak do szyb, otwieracz do butelek, bezpieczny hak do otwierania kopert i paczek oraz inne narzędzia. Ogniwa można rozłączyć, co pozwala skrócić bransoletę, dopasowując ją do obwodu nadgarstka właściciela. Aby korzystać z poszczególnych narzędzi nie trzeba odpinać ogniw – wystarczy złożyć bransoletę, uzyskując dostęp do potrzebnej części. 

Wszystkie narzędzia w akcji możecie zobaczyć na filmie: 

Multitool Leatherman Tread Metric Black DLC

Sprawdź

Multitool Leatherman Tread LT Black DLC

Sprawdź

Multitool Leatherman Tread LT

Sprawdź

Bransoleta jest nie tylko użyteczna, ale również trwała. Wykonano ją ze stali nierdzewnej gatunku 17-4, która wyróżnia się twardością i jednocześnie jest wytrzymała na obciążenia. Odporność na korozję sprawia, że materiał nie zniszczy się przez kontakt z wodą oraz skórą. 

Bransoleta jest objęta standardową gwarancją firmy Leatherman, czyli 25 letnią ochroną. Jeśli w tym czasie coś się stanie z narzędziem, może ono zostać bezpłatnie naprawione w autoryzowanym serwisie. A jeśli naprawa będzie niemożliwa – otrzymamy inny, sprawny egzemplarz. 

Multitool Tread w wersji srebrnej

Warto wspomnieć, że funkcjonalność i design tego narzędzia zostały docenione przez profesjonalistów. Leatherman Tread został wyróżniony nagrodą ISPO w segmencie Outdoor oraz IF Design Award. 

Leatherman Tread jest produkowany w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej oraz czarnej. Obie są dostępne na stronie Militaria.pl, jedynego oficjalnego dystrybutora marki Leatherman w Polsce. 

Napisz coś...