Skip to main content

W sezonie letnim w lekkich ubraniach często brakuje wystarczającej liczby kieszeni, żeby pochować potrzebne na co dzień przedmioty. Nerka Wisport Gekon rozwiązuje ten problem – pomieści niezbędne rzeczy, a my nie będziemy musieli zabierać plecaka czy rezygnować z części ekwipunku. 

Niezaprzeczalną zaletą torby nerki jest możliwość noszenia jej na biodrach. Dzięki temu mamy wolne ręce i plecy, które zakryte plecakiem w gorący dzień szybko pokrywają się potem. Poza tym nie zawsze chcemy zabrać ze sobą tyle aż tyle przedmiotów, które wypełnią plecak. 

Nerka Wisport Gekon Olive

Sprawdź

Nerka Wisport Gekon wz.93

Sprawdź

Nerka Wisport Gekon A-Tacs FG

Sprawdź

Trzy komory Wisport Gekon mieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Do największej można zapakować portfel, telefon, klucze, nóż i jeszcze zostanie sporo miejsca na przykład na słuchawki czy chusteczki higieniczne. Kieszeń zewnętrzna to idealne miejsce na drobne przedmioty, po które często sięgamy. Do dyspozycji mamy także płaską kieszeń od wewnętrznej strony, przylegającą do biodra. Warto ją wykorzystać do przechowywania najcenniejszych rzeczy – pieniędzy i kart płatniczych, szczególnie kiedy udajemy się w zatłoczone miejsca. Duża komora główna i mniejsze sprawiają, że do Gekona możesz spakować dużo więcej niż niezbędne drobiazgi. 

Tak wygląda pojemne wnętrze, w którym każdy przedmiot może mieć stałe miejsce

Torba biodrowa przydaje się latem w mieście, gdy udajemy się do pracy lub na wieczorne spacery. Jest też bardzo dobra na krótkie wycieczki rowerowe,  nawet w czasie jazdy można z niej wyciągnąć potrzebną rzecz. Doskonale sprawdza się na wakacjach, ponieważ największa komora zmieści  kompaktowy aparat. Przydatność nerek już dawno odkryli festiwalowicze, mała torba nie przeszkadza w zabawie pod sceną, a można do niej schować wszystko, co potrzebne. 

Nerkom Wisport Gekon można nadać spersonalizowany wygląd. Służy do tego duży rzep (velcro) umieszczony na froncie. Doczepiając tam morale patch nadajesz torbie indywidualnych charakter. Nerki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych – czarnejoliveRAL 7013coyote i w kamuflażu wz. 93. 

Napisz coś...