Skip to main content

Już niedługo Dzień Kobiet! Jest to okazja do wyrażenia uznania i szacunku dla kobiet. Tego dnia mężczyźni wręczają znajomym kobietom – matkom, partnerkom, współpracownicom – kwiaty i drobne podarunki. Śpieszymy z podpowiedziami, jak możesz sprawić radość swojej partnerce tego dnia.

Zbieranie informacji

Sam powinieneś wiedzieć najlepiej, co sprawia przyjemność twojej partnerce. Zastanów się lub podpytaj, na co ma ochotę. Klasycznym rozwiązaniem jest podarowanie kwiatów i kolacja lub chociaż romantyczny spacer. Brzmi łatwo? Uważaj na pułapki! Wybierając kwiaty zastanów się, czy na pewno taki gatunek przypadnie do gustu partnerce. Róże są uważane za oklepane, część kobiet ma złe skojarzenia z goździkami, a niektóre panie preferują kwiaty doniczkowe zamiast ciętych.

dzień kobiet

Aktywność

W Dzień Kobiet wyjdź sam z inicjatywą. Na podstawie zebranych informacji sam wybierz odpowiedni podarunek czy restaurację. Chyba nie musimy przypominać, że na co dzień powinieneś pomagać partnerce w pracach domowych. Tego dnia wyręczaj ją we wszystkich pracach, a nawet zrób rano kawę i śniadanie.

dzien kobiet

Gaz pieprzowy Sabre brelok Quick Release

SPRAWDŹ
dzien kobiet

Maska antysmogowa Dragon Casual II Floral Pink

SPRAWDŹ
dzien kobiet

Nóż składany motylek Boker Magnum Balisong Rainbow

SPRAWDŹ

Element zaskoczenia

Oczywiście chodzi o pozytywne zaskoczenie. Jeśli dzielicie ze swoją partnerką hobby, to świetnym pomysłem na prezent będzie coś z nim związanego. Dla kobiety, która chodzi z tobą w góry czy na strzelanki z łatwością dobierzesz element wyposażenia, którego jej brakuje. Możesz zastosować też inną strategię – przez prezent związany z twoimi zainteresowaniami, możesz spróbować ją nimi zarazić. Podarunek w postaci noża w różowym kolorze będzie żartobliwy i kreatywny. Wybierając gaz pieprzowy pokażesz partnerce, że dbasz o jej bezpieczeństwo, nawet gdy nie ma cię przy niej. A może wybranka ćwiczy w domu i nie ma porządnej maty? Taka w różowym kolorze może być ciekawym pomysłem (o ile lubi ten ten kolor).

dzień kobiet
dzien kobiet

Paralizator Sabre Key Fob Gun Pink

SPRAWDŹ

Mata HMS MFK02 Pink/Black do ćwiczeń

SPRAWDŹ
dzien kobiet

Nóż składany Master Cutlery Tac-Force Rainbow

SPRAWDŹ

Operacja: Dzień kobiet

Jeśli dobrze się przygotujesz, misja powinna zakończyć się powodzeniem. Chociaż jest już późno, to na stronie Militaria.pl możesz wybrać produkty z czasem dostawy 24 h – jeśli złożysz zamówienie przed 18.00, kurier zapuka jutro też przed 18.00. Zapraszamy również do sklepów stacjonarnych.

PS Opisana taktyka ma również zastosowanie przy innych okazjach, na przykład urodzinach. Nie dziękuj, mamy nadzieję, że pomogliśmy.

Napisz coś...