Skip to main content

Karambit Z-Hunter to nóż, który pomoże ci przetrwać apokalipsę zombie. Należy do serii noży marki Master Cutlery, które zostały ozdobione w charakterystyczny sposób – wszystkie są w kolorze neonowej zieleni i pokryte plamami czerwonej farby imitującej krople krwi. Na głowni znajduje się symbol biohazard (zagrożenia biologicznego) i logo serii Z-Hunter.

Nóż typu karambit charakteryzuje się kółkiem na palec, do trzymania go w pozycji otwartej. Sierpowate ostrze typu Warncliff posiada dobre właściwości tnące, a ząbkowana część głowni umożliwia cięcie pasów, lin i innych materiałów. Tym nożem obronisz się przed gromadą zombich i wyswobodzisz się z różnych opresji! Zobacz nóż Z-Hunter na stronie Militaria.pl.

Nóż Master Cutlery M-Tech Karambit Camo Cord

Sprawdź

Nóż składany Master Cutlery M-Tech Xtreme Karambit String

Sprawdź

Nóż składany Master Cutlery M-Tech Extreme Ballistic Karambit

Sprawdź

Z-Hunter to nóż składany, który można otworzyć na dwa sposoby. Do otwierania służą filipper i obustronny kołek pod kciuk – obie metody zapewniają natychmiastowe otwarcie głowni. W pozycji otwartej ostrze zabezpieczone jest przez złożeniem blokadą liner lock. Złożony nóż ma niewielkie wymiary – z łatwością zmieści się w kieszeni, dlatego dobrze sprawdzi się jako ostrze do zestawu EDC.

Zielona powłoka wygląda agresywnie. Zabezpiecza także nóż przed korozją i zapobiega powstawaniu odblasków. Jeden z otworów na rękojeści możesz wykorzystać do przewleczenia linki, za pomocą której doczepisz nóż do szlufki w spodniach lub elementów oporządzenia.

Napisz coś...