Skip to main content

A gdyby tak stworzyć ładny nóż w modnym stylu? Pewnie takie zadanie dostał projektant firmy Joker i wymyślił nóż Joker Pluma Acero Hoja.

Prezentowany nóż jest wykonany w najmodniejszej w tym sezonie stylistyce – boho. Ten trend króluje obecnie na wybiegach, u znanych projektantów i w topowych sieciówkach. Charakteryzuje się nawiązaniami do stylu hippisowskiego i wzorów etnicznych, wywodzących się z Indii, Afryki i od plemion indiańskich.

Tak właśnie ozdobiony jest ten nóż. Aluminiowa rękojeść jest malowana w azteckie ludowe desenie, pojawiające się na tradycyjnych tkaninach. Niespotykane jest także zdobienie głowni – wzór przypomina liść lub ptasie pióro, nawiązując do popularnych łapaczy snów.

Nóż składany motylek Joker INOX

Sprawdź

Nóż składany Joker Pocket Rosewood

Sprawdź

Nóż składany Joker CS:GO Yellow Team Spring Assisted

Sprawdź

Oprócz wyjątkowego designu nóż posiada bardzo dobre właściwości użytkowe. Wznoszące się ostrze nadaje się do codziennych zastosowań w biurze czy w domu. Głownia jest wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu sporadyczny kontakt z wodą nie uszkodzi noża. Dodatkowo została zabezpieczona warstwą chroniącą przed wilgocią oraz odblaskami.

Filpper pozwala na bardzo płynne otwarcie głowni, wystarczy delikatne dotknięcie, aby otworzyć nóż. W pozycji otwartej nad bezpieczeństwem użytkownika czuwa blokada linner-lock.

Ze względu na interesujący wygląd, będący odbiciem najnowszych trendów, nóż Joker Pluma Acero Hoja z pewnością przypadnie go gustu kobietom. Łatwe otwieranie głowni sprawia, że może być to świetne ostrze do kobiecego zestawu EDC, a także bardzo dobra propozycja na prezent dla modnej i praktycznej pani.

Napisz coś...