Skip to main content

Plecaki Badger Outdoor to propozycja dla osób, które potrzebują wytrzymałego plecaka do codziennego użytkowania w mieście i na wyjazdy turystyczne. Jeden model może z powodzeniem łączyć te funkcje. Przedstawiamy dwa wzory plecaków Badger Outdooor – Sarge i Recon. Sprawdźcie, czym się różnią i który bardziej do was pasuje.

Plecak Badger Outdoor Recon 25 l

Łączna pojemność tego modelu liczy 25 litrów. Na co dzień do miasta w sam raz, jest to również wystarczająca ilość miejsca na rzeczy potrzebne jednodniowym lub dłuższym wyjeździe, w zależności od indywidualnych potrzeb. Pasy kompresyjne pozwalają na regulowanie objętości, dzięki czemu można zmniejszyć plecak, jeśli nie jest on wypełniony w całości. Jeśli chcemy rozszerzyć pojemność plecaka, to możemy doczepić dodatkowe zasobniki korzystając z systemu troczenia MOLLE.

Dwie komory główne i dwie mniejsze kieszenie dodatkowo wyposażono w schowki i organizery. Kieszenie zamykane są na dwustronne zamki błyskawiczne, co ułatwia szybkie dostanie się do zawartości. Dodatkowo na plecach znajduje się miejsce na wkład hydratacyjny.

Plecak Badger Outdoor Recon 25 l Black

Sprawdź

Plecak Badger Outdoor Recon 25 l Olive

Sprawdź

Panel administracyjny Badger Outdoor Tactical Admin Pouch

Sprawdź

Szelki są wygodnie wyprofilowane i regulowane, dla wygody podczas noszenia cięższego bagażu dodano pas biodrowy i piersiowy,  które w razie potrzeby można odpiąć. Plecak Badger Outdoor Recon dostępny jest w wersji black i olive.

Plecak Badger Outdoor Sarge 30 l

Badger Outdoor Sarge to większy model. Pomieści bagaż o wielkości 30 litrów. Można go rozlokować w trzech komorach i paru kieszonkach, a pod klapą przytroczyć śpiwór lub karimatę. Komora główna została wyposażona w płaską, zapinaną na rzep kieszeń, która nadaje się do przenoszenia 15 calowego laptopa. W innych komorach umieszczono dodatkowe kieszonki.

Do zwiększenia pojemności plecaka można wykorzystać system MOLLE i doczepić dodatkowe akcesoria. Jeśli na co dzień nie wykorzystujemy całej wewnętrznej powierzchni, to możemy zmniejszyć plecak korzystając z pasów kompresyjnych. Jednocześnie pasy mogą służyć do stabilnego mocowania przenoszonego ekwipunku – śpiwora, namiotu czy płachty. Umieszczone na plecaku panele velcro dają możliwość  przyczepienia naszywek czy morale patches, dzięki czemu można mu nadać indywidualny wygląd.

Plecak Badger Outdoor Sarge 30 l Black

Sprawdź

Plecak Badger Outdoor Sarge 30 l Olive

Sprawdź

Panel administracyjny Badger Outdoor Tactical Admin Pouch – Olive

Sprawdź

Profilowane, regulowane szelki oraz pas piersiowy pozwalają na dopasowanie systemu nośnego do własnej sylwetki. Plecak Badger Outdoor Sarge dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – black i olive.

Plecaki Badger Outdoor

Prezentowane przez nas plecaki nadają się do szkoły, do użytkowania w mieście i poza miastem. Nie musisz mieć dwóch przeznaczonych do osobnych celów – w przystępnej cenie możesz kupić uniwersalny plecak, który sprawdzi się w różnych zastosowaniach.

Napisz coś...