Skip to main content

Replika karabinka szturmowego 805 Bren A1 marki Action Sport Games została wyprodukowana na licencji zakładu zbrojeniowego Česká zbrojovka. Zaprojektowano ją na podstawie oryginalnych planów i posiada pełne oznaczenia palnego pierwowzoru. Jest to replika współczesnej broni, znanej między innymi z gier Battlefield 4 i Call of Duty: Ghosts.

Replikę w wersji AEG wykonano z metalu i tworzywa sztucznego – podobnie jak palny oryginał. Karabinek jest solidny i dosyć ciężki, co daje duże poczucie realizmu. Nad lufą umieszczono długą szynę grzbietową, którą można wykorzystać do montażu optoelektronicznego urządzenia celowniczego – na przykład kolimatora. Replika jest już wyposażona w przyrządy przeziernikowe typu flip-up, łatwe do demontażu w razie potrzeby. Na bocznych szynach RIS na chwycie przednim można na przykład zamontować oświetlenie taktyczne. Boczne szyny można zdemontować, co wpłynie na obniżenie wagi repliki.

Karabinek szturmowy AEG CZ 805 Bren A1 – black

Sprawdź

Gogle taktyczne Bolle X800

Sprawdź

Kolimator ASG 552 R/G Advanced

Sprawdź

Karabinek 805 Bren A1w wersji AEG jest wyposażony w metalowy zmodyfikowany gearbox v3 z systemem szybkiej wymiany sprężyny – QSC. Pozwala on w kilka sekund dostosować moc repliki do warunków rozgrywki, zapewniając bezpieczeństwo osobom biorącym udział w strzelance. Gearbox posiada wzmocnione części i generuje prędkość początkową na poziomie około 394 FPS. Taka moc jest wystarczająca do działań na średnim dystansie.

Luneta celownicza ACOG 4X32C – tan

Sprawdź

Magazynek ASG Hi-cap do replik CZ 805 BREN

Sprawdź

Kulki ASG MadBull Tracer 0,25 g – 2000 szt.

Sprawdź

Karabinek szturmowy AEG CZ 805 Bren A1 produkowany przez Action Sport Games dostępny jest w promocyjnej cenie na stronie Militaria.pl. W zestawie znajduje się replika i magazynek mieszczący 500 kulek. Dodatkowo możesz dokupić osobno dedykowany magazynek.

Napisz coś...