Skip to main content

SA-A01 Specna Arms to replika AEG karabinka szturmowego. Została wykonana z metalu, co przekłada się na realistyczny wygląd, a także wytrzymałość konstrukcji. Tylko kolba, chwyt i magazynek zostały wyprodukowane z polimerowego tworzywa sztucznego, co trochę obniża wagę repliki. 

AEG Specna Arms
SA-A01 Specna Arms to replika AEG karabinka szturmowego.

Replika posiada regulowaną kolbę oraz zespół grzbietowych i frontowych szyn RIS. Można do nich dołączyć dowolne oporządzenie – na przykład optoelektroniczne urządzenie celownicze, oświetlenie, chwyt przedni, pas nośny, a także kamerę sportową. W oryginale SA-A01 Specna Arms jest wyposażona w przyrządy celownicze typu flip-up, lecz można je zastąpić innym urządzeniem. Ten model posiada także standardowy tłumik płomienia. 

Karabinek szturmowy AEG Specna Arms SA-A01

Sprawdź

Akumulator ASG Li-Po 7,4V 1300 mAH

Sprawdź

Kolimator ASG 552 R/G Advanced

Sprawdź
SA-A01 specna arms
Do szyny RIS doczepiliśmy latarkę Olight M20SX JAVELOT i kolimator Swiss Arms Military Red Dot

Replika jest wyposażona w system Enter & Convert, czyli system szybkiej wymiany sprężyny. Proces wymiany sprężyny po wyjęciu gearboxa z korpusu zajmuje kilka sekund, dzięki czemu w chwilę można dopasować prędkość początkową do warunków rozgrywki. Model SA-A01 wystrzeliwuje kulki z prędkością 410 FPS, doskonałą do działań na średnim dystansie. Aby zmniejszyć prędkość początkową do 310 FPS należy wymienić sprężynę na typ M90 (dołączono do zestawu) – w ten sposób zapewnimy bezpieczne użytkowanie repliki na krótkim dystansie oraz w pomieszczeniach. 

SA-A01 specna arms
SA-A01 Specna Arms to replika AEG karabinka szturmowego.

Korpus repliki został poddany procesowi anodyzacji, który zwiększa twardość i wytrzymałość powierzchni na korozję. Następnie powierzchnię poddano piaskowaniu i pomalowano metodą proszkową. Przekłada się to na odporność na ścieranie i również chroni przed powstawaniem plam rdzy. Na korpus naniesiono także oznaczenia USMC, zgodnie z oryginałem. 

SA-A01 specna arms
SA-A01 Specna Arms to replika AEG karabinka szturmowego – detale.

Do zestawu dołączony jest akumulator i ładowarka, dzięki czemu replika nadaje się od razu do zabrania na pole rozgrywki, bez potrzeby dokupywania dodatkowych akcesoriów. Replika karabinka szturmowego AEG SA-A01 Specna Arms jest dostępna na stronie Militaria.pl.

Napisz coś...