Rewolwery Dan Wesson to kultowa broń. Replika ASG Dan Wesson 8″ pozwoli ci na obcowanie z tym legendarnym pistoletem.

Dan Wesson 8" rewolwer asg action sport games

Replika ASG Dan Wesson 8 – lufa.

Konstrukcja repliki jest identyczna z oryginałem. Lufa została wykonana z metalu, a całość waży ponad kilogram, przez co czuje się ciężar pistoletu w ręce. Jest to licencjonowana replika, więc oprócz napisu Dan Wesson na lufie, znajdziemy także wybity indywidualny numer seryjny. Rękojeść jest pokryta tworzywem sztucznym z antypoślizgową fakturą, dzięki czemu bardzo dobrze się ją trzyma.

Dan Wesson 8" rewolwer asg action sport games

Replika ASG Dan Wesson 8 i naboje.

Aby strzelać z tej repliki, musimy załadować po jednej kulce 6 mm do każdej z łusek. Można to robić ręcznie lub używając dołączonego do zestawu ładownika. Umieszczanie łusek w magazynku dodaje realizmu. Rewolwer Dan Wesson 8″ wyróżnia się dużą prędkością początkową wyrzucanych pocisków, która wynosi 540 fps. Jedna kapsuła CO2 wystarcza na oddanie ponad stu strzałów.

Dan Wesson 8" rewolwer asg action sport games

Replika ASG Dan Wesson 8.

Na zdjęciach widać dokładnie, że replika została wykonana z dbałością o szczegóły. W zestawie oprócz rewolweru znajduje się ładowacz do łusek, sześć łusek z oznaczeniem Dan Wesson oraz opakowanie kulek marki Goldfire.

Dan Wesson 8" rewolwer asg action sport games

Replika ASG Dan Wesson 8.

Replika rewolweru Dan Wesson 8″ firmy Action Sport Games nie tylko dobrze wygląda, ale i świetnie strzela. Pistolet przypadnie do gustu osobom lubiącym strzelać do tarczy i kolekcjonerom. Ze względu sposób ładowania i dużą prędkość początkową nie nadaje się do rozgrywek typu CQB, czyli w zamkniętych pomieszczeniach, ale sprawdzi się na otwartym terenie oraz na przykład na LARP-ach. Replikę kupisz na stronie Militaria.pl.