Skip to main content

W sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych pojawiła się nowa dostawa gazów obronnych Mace. Są to gazy pieprzowe o bardzo wysokim stężeniu kapsaicyny, co zapewnia skuteczną obronę w niebezpiecznej sytuacji.

Gazy obronne Mace działają na agresywnych napastników, także tych pod wpływem alkoholu i narkotyków. Część produktów jest przeznaczona do obrony przed agresywnymi zwierzętami, które mogą zaatakować w lesie.

W ofercie znajdziesz gazy o konsystencji żelu, strumienia i piany, różniące się sposobem dystrybucji gazu. Dodatkowo większość produktów zawiera także środek barwiący, widoczny w promieniach UV, który ułatwia późniejszą identyfikację przeciwnika. Tutaj możesz zobaczyć pełną ofertę gazów obronnych Mace.

Szczególnie polecamy serię Pepper Gel, o podwyższonej zawartości aktywnych cząstek MC (Major Capsaicinoid), wyróżniającą się żelową konsystencją strumienia. Gazy obronne z tej linii mają duży zasięg i dobrą celność, ponieważ strumień jest odporny na podmuchy wiatru. Duży pojemnik takiego gazu sprawdzi się w szczególności u pracowników ochrony.

Dostawa gazów obronnych Mace

Dostawa gazów obronnych Mace

Dostawa gazów obronnych Mace obejmuje także produkty dedykowane kobietom. Pojemniki są kolorowe i wzorzyste, wyglądem przypominają opakowania perfum, szminek i innych damskich akcesoriów. Łatwo je znaleźć w torebce i nie budzą negatywnych skojarzeń. Polecamy również pojemniki gazów przeznaczone dla biegaczy, z praktycznymi opaskami na nadgarstek.

Napisz coś...