Skip to main content

Ogłaszamy wyniki konkursu! Na początku marca ogłosiliśmy na blogu konkurs, w którym mogliście wygrać lornetkę Tasco Essentials 12×32 lub jeden z 10 nożyków Militaria.pl jako nagrodę pocieszenia. Po przeanalizowaniu odpowiedzi postanowiliśmy nagrodzić:

 1. Nagroda główna Lornetka Tasco Essentials 12X32 2016 Roof (ES12X32) wędruje do użytkownika o pseudonimie Ksen (komentarz nr 215). Żeby napisać tekst na zaproponowany przez niego temat, będziemy musieli się skonsultować z psychiatrą lub terapeutą uzależnień, ale do tego czasu będzie mógł cieszyć się kolejnym gadżetem w zasobniku.
 2. Nagrody pocieszenia, czyli noże Militaria.pl, wędrują do użytkowników o pseudonimach:
  – Orlando (komentarz nr 7)
  – Gumis (komentarz nr 19)
  – Robert (komentarz nr 23)
  – Tomasz (komentarz nr 40)
  – Dzikie Zwierzęta (komentarz nr 49)
  – Marek (komentarz nr 50)
  – GrzegorzK (komentarz nr 65)
  – Iwona (komentarz nr 179)
  – Marcin (komentarz nr 200)
  – Michał (komentarz nr 223)

Zwycięzcy zostali już powiadomieni o wynikach konkursu mailowo.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, poświęcając swój czas na zastanowienie się nad odpowiedzią i zostawienie jej w komentarzu. Przeczytaliśmy uważnie wasze propozycje, dzięki czemu mogliśmy lepiej poznać Wasze oczekiwania wobec treści zamieszczanych na blogu.

Wszystkie odpowiedzi są inspirujące – widać po nich, że interesujecie się tematyką militarną w bardzo szerokim zakresie. Część propozycji się powtarzała, wielu z Was jest zainteresowanych survivalem, turystyką, a także pierwszą pomocą i ogólnie bezpieczeństwem w różnych warunkach. Poza tym interesują Was tematy prawne, na przykład związane z prawem do posiadania broni, bronią czarnoprochową, samoobroną i legalnością biwakowania. Kilka osób biorących udział w konkursie zwróciło uwagę również na sposoby spędzania wolnego czasu, o których jeszcze nie wspominaliśmy na blogu, w tym o łucznictwie i poszukiwaniu skarbów za pomocą wykrywaczy metali, a nawet o obserwacjach nocnego nieba przez teleskop.

Dostarczyliście nam tematów i pozytywnej energii na długi czas. Nie jesteśmy w stanie obiecać, że zrealizujemy wszystkie pomysły, ale bardzo będziemy się starać. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.

Napisz coś...