Stylowy i funkcjonalny – taki jest zestaw EDC Bartka. Najważniejszym występującym w nim przedmiotem, jest aparat Nikon D90. Bartek korzysta z niego w pracy i w wolnym czasie.

Multitool Leatherman Charge TTi jest bardzo użyteczny na co dzień – zastępuje całą skrzynkę z narzędziami, ponieważ jest wyposażony w aż 19 przyrządów. Sprawdza się podczas odkręcania najmniejszych śrubek i niespodziewanych awarii samochodu. Ten model pojawia się kolejny raz w zestawach EDC naszych pracowników – to również świadczy o funkcjonalności tego narzędzia.

W EDC Bartka pojawia się również drugi produkt firmy Leatherman – bransoleta Tread w kolorze czarnym. Świetnie wygląda i wbrew pozorom daje wygodny dostęp do poszczególnych narzędzi. Po zdjęciu bransolety z ręki wystarczy ją zagiąć, aby zyskać dostęp do właściwego ogniwa. Więcej o tym multitoolu przeczytasz w artykule.

Latarka Olight S1 Baton XM-L2 wyróżnia się kompaktowym rozmiarem.  Dodatkowe wyposażenie nie wypycha Bartkowi kieszeni, kiedy założy dżinsy, a nie spodnie taktyczne. Latarka posiada obudowę z aluminium lotniczego, więc niestraszne jej upadki. Mimo niewielkich wymiarów zapewnia daleki zasięg światła i dobrą moc. Duży zasięg strumienia światła sprawia, że latarka sprawdza się poza miastem i na przykład do szukania zagubionych przedmiotów pod biurkiem.

Bartek nosi okulary korekcyjne i używa do nich nakładki przeciwsłonecznej. Jest to wygodniejsze rozwiązanie od noszenia dwóch par okularów. Jeden ,,klik” i oczy są chronione przed rażącym słońcem i promieniowaniem UV.

Kapelusz typu Pork Pie i bransoletka z paracordu to elementy dopełniające styl właściciela.


Bartek K. w Militaria.pl odpowiada za zdjęcia oraz produkcje filmowe. Na naszym kanale YouTube znajdziecie głównie filmy przygotowane przez niego. W wolnym czasie Bartek zasuwa rowerem po szosach i krzakach.