Skip to main content

Przedstawiamy nowości Leatherman! Tego roku marka wprowadziła kilka nowych produktów, w tym noże, multitoole oraz nowe kolory okładzin multitooli dostępnych w limitowanej ilości.

Noże Skeletool KB i KBx

Projekt nowych noży od firmy Leatherman jest oparty na wyglądzie znanego multitoola Skeletool. Rękojeść narzędzia przypomina formę znaną z multitoola. Podobny jest również rozmiar – złożone noże Skeletool mają tylko 87 milimetrów. Dlatego świetnie nadają się do miejskiego EDC – nie będą wypychać kieszeni i na pewno zmieszczą się do plecaka czy torebki.

Noże z serii Skeletool posiadają głownie o uniwersalnym profilu clip pointWersja KB jest wyposażona w gładkie ostrze, a wersja KBx w ostrze ząbkowane, które bardzo dobrze sprawdzi się podczas cięcia włóknistych materiałów. Ostrza wykonano ze stali 420 HB. Za bezpieczeństwo użytkownika odpowiada blokada liner lock.  Za pomocą sprężystego klipsa można przypiąć nóż do paska lub kieszeni. Na klipsie ukryto otwieracz do butelek.

Noże Leatherman Skeletool KB i KBx

Leatherman Skeletool KB z gładkim ostrzem posiada czarne okładziny rękojeści. Wersja KBx z ząbkowanym ostrzem jest cała w kolorze srebrnym.

Multitool Leatherman Juice CS3 Cinnabar Orange

Sprawdź

Nóż składany Leatherman Skeletool KB Black

Sprawdź

Nóż składany Leatherman Skeletool KBx

Sprawdź

Multitoole Juice CS3

Multitool Juice SC3 to długo oczekiwany scyzoryk od marki Leatherman. Został wyposażony w narzędzia, które sprawdzą się na co dzień w mieście. Jeszcze lepiej Juice SC3 pokaże swoje możliwości podczas weekendowego wypadu za miasto – na campingu czy pikniku.

W tym niewielkim toolu znalazło się miejsce na otwieracze do konserw i butelek, korkociąg oraz sprężynujące nożyczki. Jest to minimalistyczny zestaw, który rozwiąże podstawowe problemy pojawiające się podczas wakacji w górach czy nad jeziorem.

Multitool Leatherman Juice CS3

Korpus multitooli Juice CS3 został wykonany ze stali nierdzewnej. Okładziny są z lekkiego aluminium w różnych kolorach. Dostępna jest wersja Moss GreenColumbia Blue oraz Cinnabar Orange. Wszystkie znajdziesz na Militaria.pl.

Nowy kolor okładzin – Coyote

Marka Leatherman wypuściła w tym roku multitoole w nowym kolorze okładzin, czyli w wersji Coyote. Są to wersje limitowane, co oznacza, że wyprodukowano określoną liczbę egzemplarzy i po ich wykupieniu nie będą już dostępne. Jest to ważna informacja dla fanów marki i kolekcjonerów. W wersji Coyote wykonano znane i lubiane pełnowymiarowe multitoole Signal i Rebar. Z modeli kieszonkowych w wersji Coyote dostępne są Style CS oraz Skeletool.

Napisz coś...