Skip to main content

Jeśli mieszkasz na uboczu lub często jeździsz w długie trasy samochodem, to z pewnością miałeś do czynienia z sytuacją, w której przydałoby się posiadać broń. Rewolwer HDR 50 działający w systemie RAM został wymyślony w odpowiedzi na takie zapotrzebowanie. Jego przeznaczenie to obrona miru domowego, obrona osobista, a także trening strzelecki.

Mocny pistolet do samoobrony

HDR 50 wyróżnia się dużą energią wylotową – kula opuszcza lufę z mocą 11 J! Przekłada się to na dużą moc uderzenia – jeśli trafimy w agresora, to poczuje on ból nawet przez grube ubranie. Jest to najmocniejszy pistolet tego typu aktualnie dostępny na rynku – mocniejszy od wycofanych ze sprzedaży rewolwerów hukowo-kinetycznych typu Zoraki, Ekol Viper i Major Eagle. Warto też zwrócić uwagę, że wersja oferowana przez nas ma też większą moc niż przeznaczona do sprzedaży w Niemczech.

Samoobrona

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E

SPRAWDŹ
Kule gumowo-metalowe

Kule gumowo-metalowe RAM PDG50 .50 – 50 szt.

SPRAWDŹ
kule pieprzowe

Kule pieprzowe RAM .50 – 7 szt.

SPRAWDŹ

Zawsze gotowy do strzału

Rewolwer jest zasilany 12 gramową kapsułą CO2, którą umieszcza się w pistolecie i można ją przebić dopiero w odpowiednim momencie. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że rewolwer może być przechowywany z załadowaną kapsułą przez nieograniczony czas. Gdy zajdzie potrzeba wystarczy uderzyć w dolną część nakrętki i można oddać strzał. Dzięki temu uszczelki nie ulegają zużyciu, więc rozwiązano problem z długotrwałym trzymaniem kapsuły w pistolecie.

Możliwość strzelanie różnymi rodzajami kul

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E może strzelać różnymi rodzajami pocisków. Dostępne są kule gumowe, gumowo-metalowe, pieprzowe, proszkowe, pociski precyzyjne. Magazynek można załadować różnymi kulami naprzemiennie. Nabój CO2 wystarczy, aby wystrzelać 3 magazynki bez odczuwalnego spadku mocy.

Do celowania służą stałe przyrządy celownicze – muszka i szczerbinka. Rewolwer jest wyposażony w szyny montażowe RIS. Pod lufą można umieścić latarkę lub celownik laserowy, a górną szynę wykorzystać do montażu celownika kolimatorowego.

Dla kogo jest rewolwer HDR 50

Podstawowym przeznaczeniem pistoletu CO2 RAM Combat HDR 50 T4E jest obrona miru domowego. Rewolwer można przechowywać w szafce czy na półce niedaleko drzwi wejściowych, a dzięki systemowi szybkiego przebicia kapsuły będzie on zawsze gotowy do natychmiastowego użycia. Rozmiar pistoletu sprawia, że nadaje się on również do wożenia w schowku samochodowym.

Oprócz tego pistolet na kule gumowe może zostać wykorzystany do treningu strzeleckiego. Korzystając z kul proszkowych można również przeprowadzić rozgrywki analogiczne do gry w paintball czy ASG.

Rewolwer CO2 RAM Combat HDR 50 T4E dostępny jest bez zezwolenia!

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą broni na kule gumowe i pieprzowe na Militaria.pl.

One Comment

  • Ja pisze:

    Miałem Majora Eagle, teraz kupiłem HDR 50. Wizualnie słabo. (W tej cenie)
    Plastik, strasznie duże gabaryty i wygląd zabawki. Jeszcze ta wielka nakrętka w rękojeści.
    Za to strzela celnie i wydaje się mocniejszy od Majora.
    Dodatkowo można dokupić bębenki i szybko przeładowując wystrzelić 18 kul. W Majorze po sześciu strzałach trzeba było dwóch minut na przeładowanie.

Napisz coś...